Громадськість Волині запрошують обрати директора держпідприємства

news

25 серпня 2015 року (вівторок) о 15 год. в малому залі Волинської обласної ради (Київський м-н, 9) відбудуться публічні громадські кадрові слухання щодо кандидатів на заміщення вакантної посади директора Державного підприємства «Волинський експертно-технічний центр Держпраці».

Кадрові слухання є відкритими для всіх охочих.

Відповідно до Порядку публічних кадрових слухань, після оприлюднення цього повідомлення кожен охочий, як особисто, так і через підприємство, установу, громадську організацію, політичну партію, може запропонувати свою кандидатуру на визначену посаду шляхом надання кадровій комісії відповідного письмового повідомлення з власним резюме та тезами виступу щодо планів та бачення діяльності на цій посаді.

Зазначені матеріали від кандидатів приймаються до 25 серпня цього року за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9, каб. 629, 631, або на електронну скриньку vpol@uvp.voladm.gov.ua.

Станом на 19 серпня 2015 року до тимчасової комісії з кадрових питань надійшли матеріали щодо участі в слуханнях від претендента Міцевського Андрія Петровича, виконувача обов’язки директора зазначеної установи, який попередньо успішно пройшов конкурсний відбір в Державній службі України з питань праці.

З інформацією про кандидатів (резюме) можна попередньо ознайомитись на веб-сайті громадської ради (http: rvoda.bic.com.ua) або в секретаріаті громадської ради (каб. 629, 631 приміщення Волинської обласної ради).          Телефони для довідок: 249 497, 245 983.

0 Комментариев