Гранти до 100 тисяч грн від «Роби своє з Kurator»: на Волині стартує прийом заявок від підприємців-ветеранів і ВПО зі сфери громадського харчування

news

На Волині підприємці-ветерани і ВПО, які працюють у сфері громадського харчування, можуть отримати гранти на суму до 100 тисяч гривень.

З 22 вересня стартує конкурс бізнес-ідей під назвою “Роби своє з Kurator” для підтримки сфери HoReCa, яка включає в себе заклади харчування, готелі та кейтеринг. Цей конкурс організовано благодійним фондом “МХП – Громаді” та брендом Kurator.

Підприємці-ветерани з Волинської області, внутрішньо переміщені особи і бізнеси, які постраждали від російської агресії, матимуть можливість отримати фінансування для реалізації своїх проєктів у сфері харчування. Організатори виділять загалом 1 мільйон гривень на підтримку найкращих ідей та переможців.

Участь у конкурсі можуть взяти представники малого та середнього бізнесу з Волинської області, а також з 12 інших областей України, включаючи Львівську, Вінницьку, Житомирську, Тернопільську, Київську, Івано-Франківську, Полтавську, Сумську, Хмельницьку, Дніпропетровську, Черкаську і Чернігівську області.

Наш конкурс мікрогрантів для бізнесу “Роби своє” цьогоріч суттєво масштабувався. Весною спільно з Українським ветеранським Фондом Мінветеранів у межах проєкту #Варто “Робити Своє” надали гранти для ветеранів і членів їхніх родин — підтримали бізнеси в регіонах. А зараз запускаємо ще один конкурс — для сфери харчування. Такий запит на гранти демонструє, що українці хочуть працювати, створювати робочі місця та наповнювати місцеві бюджети. І ми, маючи експертизу в цьому, готові надати всебічну підтримку в розвитку локального бізнесу,

— зазначила Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП — Громаді».

За допомогою мікрогрантів підприємці матимуть можливість створити новий бізнес, розширити існуючий або перенести його в інше місце. Кожна ідея, яка подається на розгляд, повинна відповідати певним важливим критеріям: вона має бути інноваційною, передбачати створення нових робочих місць та мати позитивний соціально-економічний вплив на громаду. Експерти конкурсу “Роби своє з Kurator” оберуть не менше 10 переможців, кожен з яких отримає фінансову підтримку в розмірі до 100 тисяч гривень для реалізації своїх ідей.

Після запуску конкурсу організатори будуть надавати допомогу учасникам у процесі заповнення заявок шляхом проведення консультаційних вебінарів.

Мікропідприємництво — ключ до відновлення економіки в районах зруйнованих війною й загалом основна рушійна сила процвітання України. МХП у напрямі HoReCa будує системну підтримку малих і середніх бізнесів. Ми сприяємо навчанню та підготовці кваліфікованого персоналу, пропонуємо продуктові рішення, що оптимізують процеси на кухні, будуємо партнерство української галузі HoReCa. Конкурс «Роби своє з Kurator» — продовження цієї системної роботи. Ми спостерігаємо, як швидко в Чернігові, Сумах, Харкові, інших містах відкриваються мікропекарні, кавʼярні, шаурмові — усе, що може швидко задовольнити споживача в умовах браку часу та умов. І готові підтримати ті бізнеси, які не зупиняються і хочуть розвиватися,

— прокоментувала Наталія Шадчнєва, керівниця Центру розвитку HoReCa МХП.

Деталі та умови участі можна знайти на офіційному сайті конкурсу: https://doyourbusiness.com.ua/.

Нагадаємо, що навесні 2022 року організатори конкурсу «Роби своє» підтримали 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 мільйона гривень. А торік Благодійний фонд «МХП — Громаді» надав фінансову допомогу на понад 6 мільйонів гривень для 74 мікробізнесів.

 

Довідково:

«Роби своє» — конкурс бізнес-ідей для підприємців у малих містах і селах. З 2020 року переможці та учасники конкурсу створили десятки нових підприємств в агросекторі, легкій і харчовій промисловості, зеленому туризмі тощо. У 2022 році конкурс підтримав 74 мікробізнеси на суму 6 млн грн, а цьогоріч — 80 мікробізнесів на суму 7,4 млн грн. Також 10 українських ветеранів та їхні родини стали переможцями конкурсу #Варто «Робити Своє», який реалізував БФ «МХП — Громаді» спільно з Українським ветеранським фондом Мінветеранів, та отримали від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток власної аграрної справи. Сумарний бюджет конкурсу становив 6 млн грн.

«МХП — Громаді» — український благодійний фонд, який почав свою діяльність у 2015 році. Його головна місія — комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників і рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт і літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.

KURATOR — бренд продуктових рішень для HoReCa-спільноти (заклади харчування, готелі, кейтеринг), який розвиває компанія МХП. Має гнучкий асортимент під різні типи закладів, бізнес моделі, кваліфікацію персоналу та кількість кухарів. Під брендом KURATOR випускається понад 100 видів допрацьованої продукції, зокрема курятина, яловичина, різні кулінарні рішення. Весь асортимент створюється з розумінням і дотриманням потреб професійної кухні.

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев