ГПУ наказала вишам відрахувати студентів, які підробили результати ЗНО

news

Повідомляє gazeta.ua

Генпрокуратура України направила до ВНЗ рішення про відрахування студентів, які підробили результати зовнішнього незалежного тестування. Про це повідомили в прес-центрі ГПУ.

“В результаті проведеної комп’ютерно-технічної експертизи та інших слідчих дій підтвердилися факти підробки абітурієнтами сертифікатів про результати ЗНО для вступу до вузів”, – повідомили у відомстві.

Згідно із законодавством України, надання неправдивої інформації про проходження ЗНО є підставою для відрахування студента.

У результаті відповідні рішення про відрахування ГПУ направила до вишів, до яких незаконним шляхом поступили абітурієнти – до Київської національної академії внутрішніх справ, Національного медичного університета ім. Богомольця, Національного юридичного університета ім.Я.Мудрого, Київського національного університета Тараса Шевченка тощо.

Нагадаємо, на електронній поштовій скриньці одного з керівників відділу Центру цінювання якості освіти виявлено листування із зазначенням персональних даних учасників ЗНО та кількості балів, яку їм потрібно було поставити у відомості.

0 Комментариев