ГПУ допитає Сенченка як свідка у справі розстрілів на Майдані

news

Повідомляє gazeta.ua

Генеральна прокуратура України має намір допитати екс-нардепа від партії “Батьківщини” Андрія Сенченка як свідка у справі розстрілів на Майдані у 2014 році.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив начальник управління спецрозслідування Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк, повідомляє Укрінформ.

“Я, звичайно, Вас запрошую буквально завтра-післязавтра, чи коли Ви зможете для того, щоб ми допитали Вас і перевірили цю всю інформацію, чи використали її в ході розслідування”, – сказав він, коментуючи заяву Сенченка про наявність у нього інформації у справі щодо розстрілів на Майдані.

Перед цим екс-нардеп заявив, що в нього є абсолютно достовірна інформація про присутність снайперів під час кривавих подій на Майдані на початку 2014 року.

“В моїй присутності 14 лютого, – це за чотири дні до початку масових розстрілів, з будівлі Кабінету Міністрів виходили снайпери. І в мене є абсолютно достовірна інформація від одного з тодішніх керівників внутрішніх військ, що ці люди виходили вже з бойовими патронами, зі снайперськими гвинтівками на позиції на Європейську площу з командою стріляти на ураження у випадку, якщо, скажімо, прилетить цегла в шеренгу внутрішніх військ”, – зазначив він.

0 Комментариев