Голубці з картоплею і грибами

news

Інгредієнти

  • капуста (невелика головка) – 1 шт.
  • картопля – 400 г
  • гриби – 150 г
  • цибуля ріпчаста – 1 шт.
  • сік томатний – 300 мл
  • борошно – 1 ст. ложка
  • цукор – 1 ст. ложка
  • олія – 100 мл
  • лист лавровий – 2 шт.
  • кріп
  • сіль
  • перець чорний мелений
  • коріандр мелений

Розраховано на 6 порцій

Приготування

Цибулю дрібно порізати. Гриби (у мене відварені і заморожені), розморозити, порізати невеликими шматочками. Пасерувати цибулю та гриби на рослинній олії.

Картоплю почистити і відварити до готовності в підсоленій воді. Воду злити, картоплю потовкти в пюре, додати пасеровану цибулю з грибами і дрібно порізаний кріп. Додати перець і коріандр за смаком, перемішати і охолодити.

Підготувати капусту. Я зазвичай вирізаю у капусти качан, розміщую капусту в целофановий пакет, зав’язую його і в мікрохвильовку на 10-14 хвилин (залежно від щільності капусти) при максимальній потужності. Потім розміщую капусту під холодну воду і розбираю на окремі листочки, потовщення в основі листа зрізати.

Згорнути голубці, начинивши картопляним пюре.

Злегка підсмажити голубці з двох боків на олії. Перекласти голубці в сотейник.

На тій же сковорідці, в якій смажилися голубці, пасерувати борошно до золотистого кольору. Потім додати томатний сік, трохи води, цукор, сіль і спеції за смаком.

Залити голубці соусом і тушкувати під кришкою 30 хвилин. У мене капуста було молода, тому тушкувала 20 хвилин.

При подачі полити голубці соусом, в якому вони тушкувалися. Для тих хто не постує можна додати сметану.

Смачного!

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев