Фронтмен «Мотор’ролли» виступить у Луцьку зі сольним концертом
У суботу, 12 листопада, у луцькому «Кораблику» виступить фронтмен гурту «Мотор’ролла» Сергій Присяжний.
Про це повідомляють організатори.
«Останнім часом стало модним та актуальним виступати у подібному форматі через можливість слухачів бути ближчими до виконавця завдяки майже камерним умовам, у яких проходять подібні виступи. Але не варто чекати акустичного анплагту – все звучить по-рокерськи драйвово та потужно!»– кажуть організатори.
Так званою «фішкою» виступу є оригінальна програма, яка складається як з авторських пісень, так і з улюблених композицій особисто Сєні. Це «моторролльні»: «Не дзвонила, не заходила», «Забави патріотів», «8 колір»; народні: «Ой наступала та чорна хмара», «Ой на горі вогонь горить» та традиційні українські пісні «Минає день», «Ясени», «Києве мій» та багато інших.
Під час виступу між піснями у відвідувачів «Кораблика» буде унікальна можливість поспілкуватися безпосередньо із виконавцем, який із задоволенням відповість на різні цікаві запитання. Багато хто із прихильників творчості гурту «Мотор’Ролла» відкриють для себе особистість Присяжного із невідомого боку.
Після концерту будуть танці від Тіми.
Автор статті: Мар'яна Метельська
