Facebook виглядає по-новому: оновили логотип

news

Американська компанія Facebook змінила дизайн логотипу, щоб користувачам було легше відрізнити її від однойменної соціальної мережі, яка їй належить. Про це йдеться в опублікованій заяві керівництва Facebook, розміщеній на її офіційній інформаційній сторінці, – пише Сьогодні.

Ми оновлюємо наш корпоративний брендинг, щоб зробити більш очевидними відмінності в продукції Facebook. Ми представляємо новий логотип компанії і ще більше відокремлюємо компанію Facebook від додатка Facebook, який збереже свій дизайн“, – вказується у документі. За інформацією компанії, в оновленому логотипі назва компанії повністю написана великими літерами, шрифтом, створеним спеціально для Facebook. Фірмовий логотип соціальної мережі, навпаки, пишеться виключно малими літерами.

Згідно з опублікованим документом, оновлений логотип компанії буде застосовуватися насамперед в описі сервісів та іншої продукції, яка їй належить. Так, логотип компанії з’явиться в приписці “from Facebook”, яку можна побачити на стартових сторінках додатків Instagram, WhatsApp і низки інших.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев