Експеримент у Волинській області вдався – будуть оновлені дороги

news

У вересні Президент України підписав закон щодо експерименту в Волинській, Львівській, Одеській та Чернівецькій областях з фінзабезпечення реконструкції, ремонту автдоріг. Тобто, починаючи з вересня у разі перевиконання індикативних показників зазначені області отримають відповідні кошти до обласних бюджетів.

Про це інформує офіційний веб-портал ДФС України.

Кошти на фінансування  доріг загального користування державного значення мають надходити з перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів. 50% суми перевиконання спрямовується до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів на забезпечення реконструкції доріг.

У вересні 2015 року перевиконання досягнуто митницями  ДФС у Волинській області на 78,1 млн. грн., Львівській – на 123,6 млн. грн., Чернівецькій – на 58,1 млн. гривень.

В Україні у вересні 2015 року за оперативними даними до державного бюджету надійшло 18,8 млрд. грн. митних платежів, що на 735,2 млн. грн. (+4,1 відс.) більше визначених Міністерством фінансів України індикативних показників.

0 Комментариев