Джемілєв: Давати світло в Крим поки не плануємо

news

Повідомляє korrespondent.net

Кримські татари поки не вважають за потрібне відновлювати постачання електроенергії на півострів. Про це заявив народний депутат України Мустафа Джемілєв у коментарі “Крым.Реалии“.

За його словами, ремонтні роботи на одній з ліній є сигналом для російської влади: якщо вони відпустять кого-небудь з політв’язнів, постачання електрики будуть відновлені.

“Вони повинні зробити якісь зустрічні кроки. Я вважаю, що вони повинні в першу чергу звільнити Ахтема Чийгоза, знакових фігур. Але нічого цього не роблять. Тому зараз такий пресинг з боку громадськості, якого біса ми повинні включати їм світло”, – сказав Джемілєв.

Водночас він додав, що “поки конкретних планів немає”.

Джемілєв зазначив, що українське керівництво наполягає на тому, щоб поставки в Крим відновилися, оскільки за умовами договорів, укладених між Києвом і Москвою, Україна змушена платити великі штрафи за збої. Однак кримські татари, за його словами, вважають, що енергетична блокада повинна продовжуватися.

“Я думаю, мені потрібно буде переговорити з президентом, якщо вийде, тому що він весь час дуже зайнятий”, – сказав нардеп.

Раніше Мустафа Джемілєв заявив, що подача електроенергії в Крим буде відновлена ​​через три-чотири дні.

0 Комментариев