Доступний кредит на житло під три відсотки: хто зможе отримати?

news

  Уряд розпочав реалізацію ініціативи Президента Володимира Зеленського — а саме, програму доступної іпотеки для українських родин. 

Під час засідання 2 серпня Уряд затвердив для державної компанії «Укрфінжитло» умови забезпечення доступного іпотечного кредитування.

«Програма «Доступна іпотека» запрацює вже з 1 жовтня 2022 року для чотирьох категорій громадян. Житло стає доступнішим для військовослужбовців за контрактом та працівників сектору безпеки та оборони, медиків, вчителів та педагогічних працівників, а також науковців. 

Для цієї категорії населення буде діяти спеціальна ставка за іпотекою, вона складатиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років. Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

Вже з наступного року, програма буде доступною для всіх українців, які потребують покращення житлових умов. Ставка буде так само пільговою і складатиме 7% річних. 

В Уряді зазначають, що нова масштабна програма іпотеки дозволить активізувати нове будівництво та суттєво сприятиме відновленню економіки: «Наша мета — аби кожен військовий, рятувальник, вчитель та лікар мали власне житло».

Джерело: Урядовий портал

0 Комментариев