ДонорUA та Prometheus запускають курс про донорство крові

news

ДонорUA спільно з освітньою платформою Prometheus запускають безкоштовний онлайн-відеокурс, присвячений донорству крові.

Мета проєкту — доступно розповісти про важливість донорства, розвінчати поширені міфи та залучити якомога більше нових донорів до порятунку життів військових і цивільних. 

Курс «Донорство крові: чому це важливо і як стати донором» — найбільш повний і доступний гайд, у якому зібрано все, що варто знати потенційним донорам і не тільки. 

Під час навчання ви дізнаєтеся:

  • як донація позитивно впливає на організм;
  • кому ваша кров може допомогти;
  • як підтримувати здоровий спосіб життя, аби допомагати іншим;
  • як підготуватися до здачі крові;
  • чи є протипоказання для донорства;
  • які існують міфи та упередження щодо донорства.

Читайте також: Водойми Волині атакує кишкова паличка: де небезпечно купатися? 

Курс створено для всіх небайдужих українців та українок, які:

  • тільки замислюються про донацію;
  • ніколи не були донорами, але цікавляться темою;
  • здавали кров кілька разів на конкретний запит, але хотіли б дізнатися про це більше;
  • здають кров постійно, але прагнуть підвищити рівень своєї обізнаності.

З початком повномасштабної війни росії проти України потреба у донорській крові зросла на 60%. Але і до цього 2/3 пацієнтів, які потребують переливання, не отримували кров вчасно або взагалі. Тож глобальна мета курсу, як і діяльності ДонорUA — сформувати таку культуру донорства, за якої люди здають кров просто тому, що мають таку можливість, а не лише тоді, коли у когось трапилася біда. 

Курс проводиться за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів курсу необов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Курс «Донорство крові: чому це важливо і як стати донором» є безкоштовним і доступний постійно. Реєстрація — за посиланням

https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+DONOR101+2023_T2

Довідково:

ДонорUA — єдина професійна система рекрутингу та навігації донорів крові. Підтримує роботу 22 центрів крові, співпрацює з Міністерством охорони здоровʼя, СДУ «Український центр трансплант-координації», ВООЗ, Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Global Blood Fund. На сьогодні база ДонорUA налічує понад 130 000 донорів. Більше 7000 пацієнтів адресно отримали допомогу завдяки платформі, а на пошук донора для конкретного пацієнта витрачається не більше 20 хвилин.

Prometheus — найбільша платформа онлайн-освіти в Україні. За 8 років існування Prometheus запущено близько 50 платних та 250 безкоштовних курсів, серед яких переклади всесвітньо відомих програм топових університетів. Місія Prometheus — зробити освіту світового рівня доступною кожному в Україні.

Читайте також: Луцьк та проблема стічних вод у суміжних громадах: ситуація загострюється – який вихід? 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев