Додаток, який надзвичайно розряджає Android-смартфони – у Вас він є?

news

Десятки користувачів Android-пристроїв почали скаржитися на занадто стрімку розрядку акумуляторів смартфонів. Як з’ясувалося, винуватцем цього став месенджер WhatsApp, остання версія якого відрізняється підвищеним енергоспоживанням.

Серед користувачів, яких торкнулася “ненажерливість” WhatsApp, виявилися власники смартфонів OnePlusSamsung Galaxy S10eGalaxy S9Google Pixel 3 і Pixel 4.

Таку поведінку месенджера пов’язують з виходом оновлення, в якому з’явилася функція розблокування по відбитку пальців. Один з власників зазначив, що користувався WhatsApp протягом хвилини, але пізніше у статистиці виявив, що месенджер активно споживав енергію протягом 1,5 години. Скарги з’явилися і у відгуках до додатка в магазині Google Play.

Цей додаток надзвичайно розряджає Android-смартфони - фото 367936
Цей додаток надзвичайно розряджає Android-смартфони - фото 367937
Цей додаток надзвичайно розряджає Android-смартфони - фото 367938

Середній рівень енергоспоживання WhatsApp становить близько 30%, причому такий показник характерний навіть у тому випадку, якщо власник пристрою відправив всього 1-2 повідомлення.

Користувачі рекомендують перевстановити WhatsApp до версії 2.19.325, аби усунути проблему, пов’язану з надмірною витратою енергії. Також вони пропонують створити резервну копію месенджера. Після виконання цієї процедури підвищене енергоспоживання може припинитися. Деякі зіткнулися з проблемою змушені були вдатися до більш радикальних заходів і тимчасово відмовитися від використання сервісу.

Представники WhatsApp наразі ситуацію не прокоментували.

Джерело: phonearena

 

0 Комментариев