До Луцька з концертом приїде Дмитро Шуров
Тонкий і хітовий матеріал PIANOБОЙ оформлений в добротну концертну «упаковку»: повноцінний «живий» склад з чотирьох чоловік, кожен з яких примудряється співати і грати по черзі на декількох інструментах. Шуров і компанія створюють на сцені витончений рок-н-рольний драйв — такий собі «чад і угар гульні» в гуртожитку консерваторії, емоційні гойдалки, які переносять слухача від задумливого смутку до життєствердної радості. Музична ерудиція маестро вселяє повагу: невимушено спілкуючись з публікою, він віртуозно ілюструє свої слова за допомогою фортепіанних «слів», а в канву власних пісень вплітає то хіт AC / DC, то цитату з Gorillaz, може вкрутити «Imagine» або «Шампанські Очі» і тим самим передати привіт ще двом мрійникам — Джону Леннону або Кузьмі Скрябіну.
У березні 2016 року Дмитро Шуров отримав цілих дві статуетки музичної премії YUNA за пісню «Злива», яка була написана і виконана в співавторстві з Андрієм Хлювнюком і Джамалою. Він також написав музику і пісні до вистав «Попелюшка» театру «Современник», 3D-шоу «Вартові Мрій», багатьох кінофільмів і серіалів: так, його пісня стала лейтмотивом в серіалі «Слуга народу» студії Квартал 95, а знакова для багатьох «Батьківщина» звучить як заголовна в серіалі «Не зарікайся» на каналі «Україна».
Восени, після безлічі літніх фестивалів, PIANOБОЙ відправляється в фінальну, третю частину всеукраїнського туру Take Off. У планах групи — привезти новий альбом в ті міста, де вони ще не бували, а також показати розширену, масштабну програму, що складається з пісень усіх трьох альбомів і спеціально підготовлених піаніно сюрпризів.
«Я мрію, щоб Take Off відбувся у всіх великих містах моєї Батьківщини. Ми привеземо з собою всю свою музикальність і драйв і віддамо їх без залишку нашої piano-family, кращій публіці в світі», — каже соліст PIANOБОЙ.

Автор статті: Наталя Хвесик
