ДКП «Луцьктепло» передадуть котельню

news

Котельню на вулиці Богдана Хмельницького, 12 передадуть на баланс ДКП «Луцьктепло». Зараз підприємство і так нею користується, оскільки там їхнє обладнання.

Про це йшлося сьогодні, 22 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації.

Як пояснила начальник відділу управління майном комунальної власності Луцькради Алла Грабко, котельня стоїть у балансі в управлінні охорони здоров’я. У 2001 році рішенням міської ради ДКП «Луцьктепло» передавали частину майна на баланс, у тому числі і те, що у котельні на Богдана Хмельницького, зокрема передали обладнання, а саме приміщення – забули включити.

На сьогодні приміщенням користується «Луцьктепло», там стоїть обладнання, яке у них на балансі, а приміщення досі залишається на балансі управління охорони здоров’я, яке цим приміщенням фактично не користується і не має жодного відношення до цієї котельні.

Отож, у відділі управління комунальним майном погодили між обома суб’єктами і підготували рішення, щоб передати приміщення котельні на баланс ДКП «Луцьктепло».

Балансова вартість приміщення – 9,7 тисяч гривень за площу 61,8 кв. м.

 

0 Комментариев