Діток волинських бійців вчитимуть робити новорічні подарунки

news

Зробити новорічний подарунок для свого тата пропонують діткам волинських учасників АТО. Для цього їм влаштують майстер-клас з виготовлення сувенірів. Про це у мережі Facebook повідомляє Інна Голдованська.
Майстер-клас з виготовлення арт-терапевтичних сувенірів “Подарунок для тата на Миколая” відбудеться 18 грудня 0 17:00 в ауд.206 Лабораторного корпусу СНУ ім. Лесі Українки (м. Луцьк , вул. Потапова 9).

“ЗАПРОШУЄМО ДІТОК НА МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ АРТ-ПОДАРУНОЧКІВ ДЛЯ СВОЇХ МУЖНІХ ТАТУСІВ! В підтримку наших захисників та їх чудових сімей до Дня Святого Миколая в рамках проекту “Мeцeнaти для сoлдaтa” доцент кафедри загальної та соціальної психології Oksana Solovei та практичний психолог психологічної служби СНУ імені Лесі Українки Lena Solomonyuk проводитимуть для діток бійців АТО майстер-клас з виготовлення арт-терапевтичних подаруночків для татусів на Миколая (від 4 років і більше).
Просимо записувати дітей бійців АТО із зазначенням віку – ми хочемо максимально врахувати вікові особливості для створення комфортної та святкової атмосфери та аби ваша дитина змогла зробити бодай 2 подаруночки власними руками. Чекаємо на вас та ваших діток з нетерпінням!!!!” – йдеться у дописі.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев