Де у Луцьку ремонтуватимуть дороги

news

Під час ефіру на телеканалі “Аверс” до секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Ігоря Поліщука звернулися з питанням щодо ремонту доріг.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Нагадаємо, що під час засідання 21-ї сесії міської ради депутати затвердили перелік магістральних доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч. На це виділили 16 мільйонів гривень вільних залишків бюджетних коштів.

До переліку включені найбільш аварійні ділянки на таких вулицях: Набережна (ділянка від вул.Яровиця до вул. Ківерцівська), Полонківська (від вул. Корольова до межі міста), Окружна (від бульв. Дружби Народів до вул. Мамсурова), Героїв УПА (від вул. Селищної до межі міста), Ковельська (від вул. Шевченка до межі міста), Івана Франка (від буд. №4а до вул. Шевченка), Паркова, Шухевича, проспект Василя Мойсея, Мамсурова, Ківерцівська, Кравчука, Дубнівська, Липинського, проспекти Волі та Соборності перехрестя вулиць Чорновола — Карпенка-Карого – Задворецька, перехрестя вулиць Ківерцівська – Карпенка-Карого, перехрестя вулиць Набережна – Шевченка.

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев