Чому волинянин відсуджує…1 гривню за моральну шкоду?

news

У Луцьку чоловік намагається відсудити в інспектора ДАІ 1 гривню моральної шкоди. Про це повідомляє Під прицілом

Луцький адвокат Олег Антонюк подав позов до Луцького міськрайонного суду про стягнення моральної шкоди в розмірі 1 гривня з командира взводу ДПС ВДАІ Миколи Ключука, за те, що той притягнув його до відповідальності за проїзд на червоний сигнал світлофору, чого насправді не було.

Інцидент стався ще в лютому цього року. Того дня адвокат разом зі своїм сином їхав у справах, аж раптом його зупинив інспектор ДАІ Микола Ключук. Патрульний звинуватив адвоката в тому, що він проїхав на червоне світло, чим порушив Правила дорожнього руху.

Тоді ДАІшник попросив водія пройти з ним до службового автомобіля. Там, переконує юрист, правоохоронець неоднозначно почав натякати на те, що можна й без протоколу обійтися. Проте, будучи впевненим в тому, що він не порушував Правил дорожнього руху, Олег Антонюк впевнено заявив «Складай протокол!».

В березні авдокат оскаржив протокол про притягнення його до адмінвідповідальності у Луцькому міськрайонному суді та виграв справу, тим самим довів, що він не порушував ПДР. Управління ДАІ оскаржило рішення суду І інстанції, проте і Львівський апеляційний адміністративний суд визнав, що будь-яких порушень ПДР з боку Олега Антонюка не було.

І, здавалося б, питання вже було вирішено, якби Микола Ключук не продовжив прискіпуватися до юриста. Як переконує сам Олег Антонюк, після інциденту цей саимий інспектор ДАІ ще кілька разів зупиняв його авто, чи то під керуванням самого юриста, чи то його сина. І щоразу патрульний шукав якусь причину, аби притягнути адвоката до відповідальності.

А тому, юрист подав позов до суду про відшкодування моральної шкоди, в розмірі 1 гривні.

«Я не хочу його покарати матеріально, я хочу, аби такі правоохоронці не працювали в новоствореній поліції та не ганьбили честь мундира. Це моя принципова позиція і я доведу цю справу до кінця», – заявив Олег Антонюк.

Зауважимо, що сам Микола Ключук на судові засідання не з’являється, і саме з цих причин сьогоднішнє слухання не відбулося.

 

0 Комментариев

Залишити коментар

*