Чому ваш смартфон швидко розряджається і як це виправити

news

Більшість із нас стикалася з проблемою швидкого розряджання батареї смартфона. Основною причиною цього можуть бути активовані функції, які витрачають заряд непомітно для користувача. Ось кілька порад, як можна продовжити час роботи акумулятора, вимкнувши деякі з них.

Вимкнення сканера оновлень та Google Play Захисту

  1. Сканер оновлень: Ця функція постійно сканує простір у радіусі 30 метрів, намагаючись підключитись до інших пристроїв, що витрачає заряд батареї. Щоб вимкнути цю функцію, зайдіть у меню Google, оберіть “Пристрій та обмін даними” і натисніть на вкладку “Пристрої”.
  2. Google Play Захист: Ця функція перевіряє ваш телефон на наявність шкідливого ПЗ. Однак, на більшості сучасних смартфонів вже встановлено антивірус, тому автоматичні перевірки можуть бути зайвими. Щоб вимкнути Google Play Захист, зайдіть у налаштування в розділ “Стан захисту” і зніміть галочки з пунктів “Допомогти покращити захист” та “Сканування програм за допомогою Google Play”.
  3. Фонове оновлення програм: На iPhone ця функція так і називається — “фонове оновлення програм”. Ви можете вимкнути її в основних налаштуваннях. На Android-смартфонах ситуація подібна: зайдіть у “Налаштування”, виберіть розділ “Мережа та інтернет”, потім “Економія трафіку”.

Дотримуючись цих простих кроків, ви зможете суттєво продовжити час роботи вашого смартфона на одному заряді.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев