Як вплинути на батька, який не платять аліменти?

news

 Чоловік пообіцяв платити аліменти, але не платить. Що робити? Вірним вирішенням даного питання стане суд.

При розлученні сто відсотків чоловіків обіцяють сплачувати аліменти на дітей. Після розлучення дев’яносто п’ять відсотків забувають про свої обіцянки. Тому я щиро радив би не гратися, а відразу подавати позов про стягнення аліментів,

– говорить юрист Назаревич Любомир Мечиславович

При чому не варто затягувати з поданням позову, оскільки аліменти нараховуються з моменту подачі документів до канцелярії суду. Тобто, грубо кажучи, завтра подали позов – із завтрашнього дня іде нарахування аліментів.

Якщо чоловік обіцяє платити кошти, але просить вас, щоб ви не подавали документи, скажімо, виконавчі служби –  завжди можливий такий варіант: подати позов до суду, отримати на руки виконавчий лист і не подавати цей виконавчий лист у виконавчу службу, щоб з чоловіка офіційно аліменти не стягли. Однак у випадку, якщо він якийсь місяць “забуде” вам заплатити гроші на дитину, ви виймаєте “туз з рукава” з і несете виконавчий лист у виконавчі служби. Відповідно, державний виконавець починає виконавче провадження та стягує суму аліментів з вашого чоловіка.

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев