Чим ознаменувалися вибори на Волині

news

У Волинській організації комітету виборців України заявили про те, що виборчу кампанію можна вважати такою, що вдалася, хоча зауважують, що гречка таки виявилася більш дієвою для виборців, аніж ідея.

Про це йшлося під прес-конференції за результатами виборчого процесу і дня виборів на Волині, повідомляє Волинська правда.

 

Зокрема, координатор Комітету виборців України Юрій Кресак повідомив, що виборча кампанія на Волині відбулася, чого не можна сказати про деякі інші області України.
Водночас, Юрій Кресак зауважив, що місцеві вибори очевидно ознаменувалися кількома характеристиками, зокрема далися взнаки пастки виборчого законодавства.

“Ми бачимо як дільничні виборчі комісії і зараз знаходяться в стадії підрахунку голосів і ми не можемо констатувати демократизму. Якщо в європейських країнах на дев`яту годину вже здійснюють перерахунок голосів, то в нас немає і попереднього результату”, – каже Кресак.

Разом з тим, відомо, що майже усі дільниці на Волині відчинили свої двері вчасно, однак це не означало, що виборці мали змогу отримати бюлетені. До того ж, траплялися випадки, коли люди отримували бюлетені не зі свого округу і обирали виключно політичні сили. Окрім того, були бюлетені, в яких виборці не знаходили прізвищ кандидатів, за котрих хотіли віддавати свої голоси. Подекуди й члени ДВК не стояли осторонь і давали поради виборцям за кого ж голосувати, таким чином спонукаючи громадян до вибору окремих кандидатів.

Разом з тим, на Волині зафіксували чимало фактів використання чорного-піару та антиагітації. Зокрема, у Ковелі розповсюджували листівки антиагітаційного характеру проти кандидата на посаду міського голови. Також, неодноразово фіксувалися факти підкупу виборців.

Тож, Юрій Кресак наголошує, що на жаль від виборів до виборів люди не роблять правильних висновків і чинник “гречки” таки виявляється потужнішим за саму ідею.
“На жаль, доводиться констатувати факт, що на Волині не відбулося боротьби ідей під час виборів до місцевих рад. На жаль, гречка виявилася набагато більш потужним чинником, який вплинув на результати виборів”, – додає Кресак.

Таким чином, Юрій Кресак підсумував, що очевидно в Україні ще не настав час відійти від “гречкосійства” та перейти у площину ідейну.
0 Комментариев