Чи справді у луцького «Волиньбаскета» вкрали перемогу?

news

Баскетбольний клуб «Волиньбаскет» вчергове зазнав поразки у розіграші української Суперліги. Цього разу наші земляки поступилися баскетболістам із Запоріжжя.

«Волиньбаскет» знову програв у баскетбол. Рахунок 101-96 у Запоріжжі від місцевих баскетболістів став черговим болючим ударом для підопічних Дмитра Чайковського. Як і у домашньому поєдинку з Миколаєвом, луцькі баскетболісти були дуже близькими до перемоги, але у підсумку якоїсь дещиці все ж не вистачило.

Розпочиналося для волинян все більш, ніж вдало. Незважаючи на гостьовий статус, «хрестоносці» більшу частину ігрового часу вели у рахунку, проте явного очкового гандикапу не мала жодна з команд. Не виключенням стала і остання четверть., в якій опоненти тримали одне одного на відстані витягнутої руки.

Коли напружений поєдинок добігав свого завершення трапилася подія, яку ще довго обговорюватимуть баскетбольні вболівальники. При рахунку 80-82 господарі майданчика зуміли успішно атакувати кошик лучан і зрівняти результат на табло. Гра перейшла у овертайм, де вправнішими виявилися господарі.

В запалі боротьби учасники матчу, а головне – судді, не помітили основного: коли баскетболісти «Запоріжжя» зрівнювали рахунок на останніх секундах основного часу на телетаймері висвітлювалися нулі. Це чітко видно на зображенні.

 

N9ManB4Ln3M

 

Зрозуміло, що під час матчу тренерам лучан було не до «розбору польотів» зі суддями, однак  тепер очільники «Волиньбаскет» та вболівальники команди мають право знати що ж трапилось насправді: помилка під час телетрансляції, або очевидна хиба суддівської колегії, що відібрала у волинян заслужену перемогу.

 

0 Комментариев