Автобляхарі мітингують під Верховною Радою

news

Сьогодні вранці, 2 жовтня, під стінами Верховної Ради автомобілісти почали збиратися на акцію “За доступне розмитнення”. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані спільноти “Авто Євро Сила” у Facebook.

“7:30 люди активно збираються на акцію “За доступне розмитнення”, чекаємо Вас біля ВР”, – йдеться у повідомленні.

Як вимогу у спільноті вказали ініціювання як одного з термінових законопроекту про доступне розмитнення та голосування його протягом жовтня, “щоб остаточно вирішити питання з єврономерами та в цілому питання доступного розмитнення для кожного українця”.

Нагадаємо, 22 вересня набув чинності президентський закон щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

У пропрезидентській фракції парламенту заявили, що штрафи за “євробляхи” відтермінували востаннє.

Також нагадаємо, у Мінінфраструктури обговорили розробку нового законопроекту щодо “євроблях”.

Автомобілісти, які зібралися на акцію “За доступне розмитнення” під стінами Верховної Ради, очікують на зустріч з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

“Маємо новини від уряду. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вийде зі зверненням, щодо особистого контролю в найкоротші терміни вирішити питання доступного розмитнення, чекаємо приблизно до 13:00, коли Прем’єр буде мати змогу поспілкуватися”, – йдеться в повідомленні УНН.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев