10 речей, про які варто знати перед одруженням

news
Зазвичай люди не люблять говорити про те, чого варто очікувати після одруження, з якими проблемами можна стикнутись, адже шлюб — це не лише поцілунки та романтичні прогулянки ввечері. Тож пропонуємо вам ознайомитись із 10 речами, які варто знати про шлюб.

Своїми висновками стосовно шлюб та стосунків в ньому поділився Шері Пол — консультант та автор бестселерів, яка допомагає тисячам людей по всьому світу налагодити своє життя.

Але пам’ятайте, ця стаття — це лише верхівка айсберга!

1. Шлюб не доповнює тебе

Хтось може сказати, що шлюб — це коли дві половинки знаходять один одного і стають одним цілісними. Однак здоровий шлюб насправді складається з двох цілих людей, які стають партнерами для створення когось третього.

Іншими словами, один плюс один не дає один чи навіть два, насправді — це три. Ви відповідальні за влаштування власного життя, а ваш партнер — за влаштування свого.

2. Ви не завжди відчуватимете потяг до свого партнера

Більшість людей, коли стикаються із відсутністю потягу до партнера, починають панікувати. Тому що протягом всього життя нам закладали думку про те, що якщо ви не приваблюєте свого партнера, значить це не та людина, яка вам потрібна. Але це не так!

Ми бачимо наших партнерів у різних образах — від елегантно одягнутого на важливу подію до людини, у якої діарея. Навіть протягом години чи дня тяжіння може коливатись, і це нормально. Розуміючи це, можна позбутись багатьох непотрібних занепокоєнь.

3. Ви не завжди подобатиметесь своєму партнеру

Його жарти будуть зводити вас з розуму. Її сміх звучатиме, як нігті по дошці. Це все може бути саме так, якщо ви проводите багато часу з однією людино. Ми допускаємо це, коли мова йде про дружбу чи родину, але з партнером ми вибираємо фантазії, що в ньому нам має подобатись геть усе і завжди.

4. Закоханість — етап стосунків, який не триватиме вічно

Романтична модель стосунків каже: “Ви зустрічаєтесь, закохуєтесь і живете довго та щасливо”. Однак ми пропускаємо важливий рівень — коли почуття остигають.

І ще одне — якщо у вас не було стадії палкої закоханості, це ще не означає, що ваші стосунки приречені. Одні люди переживають такі почуття, інші — ні. Не існує правильного взаємозв’язку між стадією захоплення та успіху в шлюбі.

5. Любов може рости з часом та зусиллями

Істина полягає в тому, що справжня любов міцнішає з часом. Вона починається в порожньому саду, який вимагає уваги та турботи. І якщо його ретельно поливати, квіти будуть цвісти протягом усього життя.

6. Ви не повинні відчувати любов, щоб дарувати її

Наша культура каже, що любов — це почуття. Тому легко заплутатись, коли ці почуття гаснуть. І ми починаємо опиратись на пораду, яка звучить так: “Вдавай, поки це не стане правдою”. А це означає, що навіть якщо ви не хочете поцілувати свого партнера зранку, ви все одно це зробите.

7. Секс — акт віддачі та отримання

В сучасному світі ми дізнаємось з поп-культури, від однолітків, а також з порнографічної продукції, що секс — це те, що ти використовуєш для отримання схвалення, утвердження та впевненості. Але ніщо із цього не є здоровим сексом. Тому що він — це дія, коли ви практикуєте мистецтво і майстерність дарувати та отримувати.

8. Шлюб — це тигель, який допомагає вам рости

Шлюб — це не “жити довго та щасливо”, це не кінець шляху чи остання точка для вічного щастя. Шлюб — це одна із найскладніших і корисних стежок, які дані нам, як людським істотам.

Таким чином, він активує кожен елемент горя, страху, перехідного періоду і освічує їх та помилкові переконання, які з’явились через диктування правил сьогодення.

9. Ваші дії інформують, як ви ставитесь до шлюбу

Якщо ви стали свідком здорового шлюбу, то теж зможете реалізувати принципи і поведінку, необхідні для успішного шлюбу.

З іншого боку, якщо ви стали свідком шлюбу, в якому є місце постійній критиці, ниттю, відстані, суперечкам чи насиллю, вам прийдеться постійно боротись із цим шаблоном.

Це нелегка робота, і в будь-якому випадку не означає, що ви обрали не ту людину. Якщо ви любите свого партнера, то ця робота є ознакою того, що ви виступаєте проти свого дисфункційного чи обмеженого плану, і готові стати частиною здорового партнерства.

10. Життя з малими дітьми — це стрес

Саме так: це стрес, багатство і краса — і ці труднощі переживають навіть найкращі шлюби. Часто ми спостерігаємо, як пари ставлять власні потреби на друге місце, виховуючи дітей, і через це стосунки інколи страждають.

Однак, ви повинні пам’ятати, що, незважаючи ні на що, ви маєте знаходити час на себе і свій шлюб.

У будь-якому випадку, ми бажаємо вам здорових стосунків, наповнених взаєморозумінням, повагою та, звичайно, любов’ю!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев