Зростання медичного туризму: як пацієнтам отримати лікування за кордоном?

news

Щороку мільйони людей їдуть до інших країн для лікування різних захворювань: від стоматологічних процедур до терапії онкологічних патологій у тяжкій стадії. Медичні туристи виїжджають за кордон у пошуках альтернативних методів лікування, які не схвалені в їхній країні, особливо це стосується країн колишньої СНД, де медичний прогрес не такий розвинений, як у країнах Європи та США.

 

Що таке медичний туризм, як вибрати клініку та на що звернути увагу, читайте далі.

Чому медичний туризм такий популярний?

Люди з різних країн мають свої причини їхати за кордон. Наприклад, у США та деяких країнах Європи найчастішою причиною є відсутність страховки, високі ціни на медобслуговування. А у країнах колишнього СНД медичні поїздки пов’язані більше з відсутністю високоякісного лікування, потрібного обладнання тощо.

Медичний туризм — це можливість іноземним пацієнтам отримати сертифіковане лікування у хороших вузькопрофільних фахівців та добротних клініках, де зосереджено найкраще діагностичне та операційне обладнання.

Які переваги медичного туризму?

  • Багато пацієнтів змушені виїжджати за кордон, оскільки не можуть отримати певних послуг у своїй країні через нормативні заборони та обмеження. Це особливо актуально для трансплантації органів.
  • Конфіденційний підхід та лікарська таємниця. У зарубіжних клініках пацієнтові легше зберегти анонімність та конфіденційність. Наприклад, коли йдеться про пластичну хірургію чи ЕКО.
  • Швидкий доступ до послуг. У розвинених країнах оснащення центрів дозволяє проводити процедури за короткий термін. Наприклад, в Ізраїлі, Туреччині, Німеччині складна онкологічна діагностика може бути проведена за 1-3 дні.
  • Вартість та доступність. Жителі США, Великобританії значно економлять свій бюджет, звертаючись до іноземних клінік, оскільки медицина в їхній країні коштує досить дорого. Пацієнти з Білорусі, України та ін. також мотивовані пройти лікування у топових клініках, оскільки різниця в ціні несуттєва, а медичні послуги за кордоном на високому рівні. Також варто відзначити доступність для іноземного пацієнта: домовляючись про лікування людині не потрібно сидіти в черзі або чекати на прийом фахівця довгий час.

Які країни найкраще підходять для медичного туризму?

Іноземець, який звертається за медичною допомогою за кордоном, цікавиться низкою питань: яка клініка найкраща, чи є ризики, і як вони можуть позначитися, якого фахівця підібрати. Але щоб розкласти всі питання щодо поличок, потрібно спочатку визначитися з країною, в якій проходитиме лікування, оскільки в кожній державі свої особливості.

Найбільш популярними країнами серед медтуристів із СНД можна назвати:

  • Туреччину;
  • Південну Корею;
  • Ізраїль;
  • Іспанію;
  • Німеччину;
  • Австрія.

Закордонні лікарні пропонують іноземним пацієнтам повноцінне лікування. Клініки у цих країнах найчастіше мають міжнародний відділ, який допомагає медтуристам в організації лікування та підтримку у вигляді особистого координатора, перекладача тощо. У цьому питанні вам допоможуть розібратися координатори Clinics On Call.

Як правильно вибрати країну для ваших індивідуальних потреб та бюджету?

Цей параметр багато в чому залежить від того, в якій галузі медицини потрібне лікування. Наприклад, дешеві напрямки медичного туризму у пластичній хірургії можна відзначити у Туреччині. І це при тому, що результати операцій нічим не поступаються якістю в США, Німеччині. Навпаки, щороку у клініках Туреччини проводиться понад 750 тисяч пластичних операцій.

 

Самостійно підібрати країну для лікування досить складно, тому що потрібно вивчати це питання глобально та різнобічно. Тому багато пацієнтів відразу звертаються на спеціалізовані сервіси з медичного туризму і спрощують поставлене завдання. 

Як вибрати найкращого компетентного постачальника медичних послуг?

Звертайте увагу на послуги, які працюють безпосередньо із закордонними клініками, а не є звичайними посередниками або організаторами туристичних поїздок. Clinics On Call —  украинский оператор по лечению за рубежом, який є партнером багатьох зарубіжних медцентрів.

 

0 Комментариев