Зняли пародію на фільм “Тіні незабутих предків”. ВІДЕО

news

Студенти Чернівецького Національного Університету зняли пародію на містичний трилер Любомира Левицького “Тіні незабутих предків”.

Про це пише gazeta.ua.

Чотирихвилинне відео стоврили для одного з конкурсів студентської республіки.

В світі подібний жанр рімейків на відомі стрічки називають шведінг.

Робота над пародією тривала близько 20 годин.

Окремі сцени оригінальної картини знімалися саме в Чернівецькому Університеті. Фільм розповідає про молодих людей, яким до рук випадково потрапляє Зґарда – магічний медальйон, що стримує сили зла. Волею долі саме цим студентам доведеться захистити світ від підступного наміру нечисті.

Багато сцен кліпу повторюють трейлер самого фільму.

Поява цього відео викликала бурхливі обговорення на сторінці в соціальній мережі Любомира Левицького. “Візьми на замітку, до речі. замість того, щоби малювати розкадровки або аніматіки, простіше дати пацанам два пака пива і вони тобі відразу знімуть чорнову версію”, – написав один із його друзів.

Картина “Тіні незабутих предків” вийшла в український прокат восени 2013-го. Зібрала $643 тис. при бюджеті у $877 тис.

“Любомир Левицький не українізує західне, в нашому випадку — американське, що було б логічно для людини, котра працює з українським матеріалом, а навпаки — американізує українське. Це помітно вже в деталях. …у західних першоджерелах, щедро цитованих режисером, глядач, свій та чужий, бачить реалії країни, в якій відбуваються події. Україна ж у “Тінях…” — хіба карпатський ліс. Решта все старанно промальоване, проте жодним чином не адаптоване”, — висловився про картину письменник Андрій Кокотюха в рецензії для “Телекритики”.

0 Комментариев