Знайшли власника занедбаної ділянки у Нововолинську

news

Активісти «Народного контролю» у Нововолинську з’ясували, хто власник занедбаної земельної ділянки біля автовокзалу. Ним виявився депутат Нововолинської міської ради Віктор Ярема, який представляє «Радикальну партію Ляшка».

Нагадаємо, земельна ділянка на вулиці Шахтарська,20б простоює вже багато років. На ній розрослися хащі та чагарники, — повідомляють у «Народному контролі».

«Згідно з даними Державного земельного кадастру, право власності на земельну ділянку: кадастровий номер 0710700000:02:013:0017, цільове призначення якої для реконструкції споруди колишньої вбиральні під влаштування офісу, платного туалету та прибудови торговельного павільйону, площею 0.1015 га, зареєстровано за Яремою Віктором Романовичем, згідно договору купівлі-продажу від 18.09.2013 р. №2548190», – йдеться у відповіді виконавчого комітету міської ради на інформаційний запит активіста «Народного контролю» Володимира Власюка від 18 липня 2016 року.

Хоча цю інформацію у міській раді тривалий час приховували, бо спершу виконком Нововолинської міськради повідомив активісту зовсім інші дані. Так, у відповіді на інформаційний запит від 2 червня 2016 року йдеться що, власником ділянки на вулиці Шахтарська, 20б є підприємець Світлана Касьян, яка уже понад дев’ять років користується землею. У 2007 році земельна ділянка була надана їй в оренду. Касьян повинна була зробити реконструкцію колишньої вбиральні під облаштування офісу, платного туалету та прибудови торгівельного павільйону. А у 2013 році їй продали цю ділянку у власність.

«Виявляється, що власник зовсім не Світлана Касьян, якій від 27 травня 2013 року рішенням міської ради №24\16 дали дозвіл на приватизацію цієї землі, а того ж року 18 вересня вона продала землю голові місцевої політичної партії «Радикальна партія Ляшка» Віктору Яремі», – зазначає Власюк.

Нагадаємо, у кінці червня журналісти «Народного контролю» зняли сюжет про захаращену ділянку. Тоді за коментарем вони звернулися до першого заступника Нововолинського міського голови Андрія Сторонського. Про те, хто і що планує будувати біля автовокзалу, чиновник так і не розповів.

Після цього активісти «Народного контролю» підготували відповідне звернення до обласної державної архітектурно-будівельної інспекції.

«Тепер ясно, чому приховували власника земельної ділянки та чому не притягали до адміністративної відповідальності у частині порушення правил дотримання благоустрою міста», — резюмує активіст «Народного контролю» Володимир Власюк.

0 Комментариев