ЖУРНАЛ “CITY STAR” ЛИСТОПАД 2017

news

Стань зіркою із журналом «CityStar»!

Журнал “CityStar” − це повнокольоровий глянцевий журнал А4 формату, з якого  ви дізнаєтесь про події та заходи, які проводяться у нашому місті,   цікаві дитячі та молодіжні конкурси, розважальні заходи, благодійні  акції нашого міста, отримаєте багато корисних порад щодо виховання та оздоровлення вашої дитини, рекомендації по догляду за собою.  На сторінках журналу ви маєте можливість привітати своїх  близьких та рідних людей з будь-яким святом (професійним, днем народження, днем ангела, одруженням, народженням дитини тощо). Надзвичайно цікавим є і те, що редакційний колектив запрошує усіх бажаючих стати співавторами видання, ділитися корисними порадами щодо оздоровлення виховання дітей, своїм досвідом батьківства.
Крім того, разом з фотографом глянцю Анною Андріюк кожен бажаючий не тільки зможе втілити різноманітні образи під час фотосесії, а й спробувати себе в якості моделі. Після обговорення деталей відбувається безпосередньо бліц-зйомка, тривалістю півгодини. За результатами фотосесії ви отримуєте 5 найкращих оброблених фото, які і знайдуть своє місце в журналі “CitySTAR”.

Розповсюдження − офіси наших партнерів, кафе, ресторани, піцерії, стоматологічні кабінети, туристичні агентства, нотаріуси,  маленькі школи для дітей, перукарні,  медичні центри,  розважальні центри, продаж у спеціалізованих кіосках  і т. д.…

Головний редактор:  Ірина Качина

                                     (099) 26-86-150

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев