ЖЕК заявив, що лучани вкрали електроенергії на суму більше півмільйона

news

Житлово-комунальне підприємство втратило 560 тисяч через самовільні підключення жителів до електромережі та будинки з загальним обліком електроенергії.

Про це повідомив сьогодні, 17 березня, директор підприємства Микола Гарбарчук під час ознайомлення луцьких депутатів з роботою ЖКП № 7.

Як розповів директор, ЖЕК № 7 зараз обслуговує також територію ЖКП № 6, яке зараз перебуває у стадії ліквідації. За словами Гарбарчука, його ніяк не можуть ліквідувати.

«Коли нам передавали ЖПК № 6, передали будинки з загальним обліком електроенергії. На сьогодні всі будинки ЖКП № 6 передані у «Волиньобленерго», – зазначив Гарбарчук.

IMG_7514

Директор ЖКП проаналізував, що різниця у 2015 році між коштами, які заплатили мешканці за електроенергію, та коштами, які сплатило підприємство для «Волиньобленерго», – 560 тис. грн.

«560 тис. грн було населенням вкрадено електроенергії, яку ЖЕК уже ніколи не поверне».

За словами директора, електронні лічильники, які встановлює «Волиньобленерго» і підприємство встановлювало, дає змогу все облікувати, на відміну від старих лічильників, які були самовільно підключені.

У 2015 році приблизно 170 тисяч гривень ЖКП №7 витратило на переведення будинків на новий облік електроенергії та заміну щитових. За словами, Гарбарчука, один капітальний ремонт на щитовій обійшовся підприємству більше 6 тис. грн.
Директор зазначив, що людей не цікавить ціна – їх цікавить, скільки цієї електроенергії можна вкрасти і заникати.

IMG_7495 IMG_7490

0 Комментариев