Жалюзі плісе — ідеальний варіант від 40-градусної спеки

news

У жаркі дні хочеться, щоб сонця було якомога менше, особливо у квартирі. Щоб зберегти прохолоду, до вибору жалюзі ставляться з особливою відповідальністю. Облаштовуючи вікно, хочеться знайти універсальний, витончений і практичний варіант. Усі ці побажання точно втілені в плісе.

Чому жалюзі плісе подобаються дизайнерам

Мінімалістичність і чіткі лінії робить цю конструкцію однією з модних тенденцій. Вони підкреслюють стиль оселі й роблять її затишною. Але не лише це вирізняє з-поміж інших варіантів. Читайте далі, щоб дізнатися, чому встановлюють жалюзі плісе в Одесі й усій Україні.

Сучасна естетика

Плісе вдало доповнюють інтер’єр квартир чи будинків. Вони легко вписуються в загальну картину, створюють більше простору в приміщенні. Палітра кольорів від світлих тонів до насичених синіх, бордових або чорних дає змогу розгулятися під час вибору. Стримані горизонтальні лінії мають акуратний зовнішній вигляд і чудово поєднуються з вікнами всіх форм.

Зручність

Жалюзі не стають додатковим місцем для пилу, а вигідно підкреслюють простір. А ще кріплення в них майже непомітні й можуть бути виконані на будь-яких частинах вікна — згори, знизу або збоку. Можна обрати навіть відсоток прозорості матеріалу, від легкої тіні до повного затемнення.

На що звернути увагу, обираючи жалюзі плісе

Коли ви вирішили, який варіант підійде, то зверніть увагу на:

  • Матеріал — від цього показника залежить, скільки часу служитимуть жалюзі.
  • Ступінь затемнення — варто орієнтуватися на сторону, до якої виходять вікна. Чим довше сонце потрапляє до кімнати, тим щільніший ступінь має бути. Наприклад, для жалюзі плісе в Одесі краще підійде повністю нічний варіант.
  • Варіанти кріплень — продумайте, який вид буде зручним і естетично виглядатиме на вікні.
  • Розміри — точно замірюйте параметри вікон, щоб жалюзі повністю покривали скло, але й не чіпляли стіни.

Чому обирають саме жалюзі плісе

Ця варіація не лише ховає від сторонніх поглядів, а також:

  • Не нагріваються на сонці. Поліестер, з якого зроблені плісе, дуже щільний, він не пропускає сонячне проміння до кімнати й не нагріває її. Якщо щільно зашторити всі вікна, можна створити ефект кондиціонера в приміщенні.
  • Підійдуть для вікон будь-якої форми: від круглих до мансардних. Жалюзі плісе виготовляють відповідно до ваших замірів, тому вам не доведеться нічого підрізати.
  • Легко доглядати. Тканину просочують матеріалами, які відштовхують пил. Це суттєво зменшує кількість часу, щоб доглядати за ними. Мити можна навіть на вікні або протирати вологими серветками.

Жалюзі плісе в Одесі надійно, на роки, встановлюють майстри. За лічені години профі монтують їх на ваші вікна, а ви насолоджуєтеся вже затіненою кімнатою. Легше обрати компанію «Жалюзі-Сервіс», ніж самостійно кілька годин крутити гвинтики й розбиратися з інструкцією.

0 Комментариев