Зернове питання з Польщею буде вирішено з урахуванням інтересів обох сторін

news

Вчора у Нью-Йорку провели зустріч лідери трьох країн: Зеленський, Дуда та Науседа.

Україна та Польща домовилися знайти рішення щодо експорту української агропродукції, яке враховує інтереси обох країн. Обидві сторони підготують план експорту зерна. 

Президент Литви заявив, що розбіжності між двома країнами потрібно вирішить якнайшвидше. Він також обговорив із президентами України та Польщі полегшення перевезення зерна через Польщу та збільшення транзиту через Литву, щоб знизити тиск.

Читайте також: Незаконно утримували та катували за відмову від “добровільної” мобілізації: військовослужбовцям Самбірського ТЦК оголосили підозру

В той самий час Міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус заявив, що польська сторона готова до переговорів з Україною щодо питання із зерном.

Виходячи з його слів, Польща наполягатиме на продовженні заборони продажу зерна в самій країні, проте розробить ефективний механізм його транзиту через свою територію далі на захід. Компромісу сподіваються досягти найближчими днями.

Читайте також: Це був його перший робочий день: загиблий внаслідок атаки на Львів, був добровольцем, який нещодавно повернувся додому

0 Комментариев