Збираєте їхати народжувати у США – а не вийде!

news

Державний департамент США оприлюднив нові правила, які забороняють вагітним жінкам в’їжджати у країну для пологів. Правила, які націлені на придушення так званого пологового туризму, уже набули чинності. Відтак, “імміграційна лазівка”, якою користувалися тисячі жінок зі всього світу, закрита. Про це пише BBC

Раніше діти, народжені іноземками у США, автоматично отримували громадянство країни. Цей закон неодноразово критикував президент США Дональд Трамп. Також президент не схвалював практику отримання візи у США на основі наявності інших американських родичів, відому як “ланцюгова міграція”. Його адміністрація заявила, що нова політика щодо в’їзду вагітних необхідна для захисту національної безпеки та суспільної охорони здоров’я США.

Відтепер вагітним жінкам, які хочуть отримати візу в США, треба буде довести, що у них є особлива причина для поїздок, крім пологів на території Сполучених Штатів. До останнього часу при оформленні віз жінки часто чесно заявляли про свої наміри народити і навіть показували підписані з лікарями і лікарнями договори.

ЩО В НОВИХ ПРАВИЛАХ?

Нові правила дозволять консульським співробітникам відмовляти у видачі візи іноземці, мета якої – народити у Сполучених Штатах. Державний департамент заявив, що індустрія пологового туризму також рясніє злочинною діяльністю, в тому числі міжнародними злочинними схемами.

Будуть посилені правила і для тих, хто бажає в’їхати до США для лікування. Заявники на отримання візи повинні тепер довести, що у них є “кошти і наміри” оплатити свої медичні витрати. А консульського співробітника доведеться переконувати, що вас є усі домовленості з лікарем, який займеться вашим лікуванням.

Вагітна жінка повинна буде довести вагому причину візиту до США - фото 382137

Вагітна жінка повинна буде довести вагому причину візиту до США

СКІЛЬКИ ДІТЕЙ ПРИНОСИТЬ ПОЛОГОВИЙ ТУРИЗМ?

За даними Центрів США з контролю і профілактики захворювань, у 2017 році іноземки народили в Сполучених Штатах близько 10 000 дітей (це – останній рік фіксації таких даних).

Для порівняння: у 2007-му на світ з’явилося 7800 іноземних немовлят, народжених у США.

А тим часом Центр імміграційних досліджень, який виступає за суворіші закони, оперує зовсім іншими цифрами. За період другої половини 2016 року – першої половини 2017 жінки, які відвідали США за тимчасовими туристичними візами, народили тут близько 33 000 дітей.

https://maximum.fm/novini_t2

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев