Заправка картриджів лазерних принтерів у Києві

news

Фарба в принтері завжди закінчується в найвідповідальніший момент – це факт, перевірений не однією людиною, що опинилася вночі перед здаванням курсової або серйозного звіту з поламаним принтером. І тут не особливо допоможе навіть наявність запасної фарби, адже заправка струминних картриджів це досить складний процес, і без досвіду складно досягти успіху в цій справі, не опинившись з ніг до голови в фарбі, принагідно нахимічивши щось у самому принтері.

Тому найрозумнішим рішенням буде тримати вдома запасний картридж, і коли принтер відмовляється друкувати вашу творчість, просто поставити запаску, додрукувати та лягти спати. А наступного ранку, благополучно все здавши, поїхати до нас у сервісний центр, адже заправка лазерних картриджів це справа, яку варто таки надати професіоналам. Тоді не доведеться ламати собі голову, як відбувається заправка картриджа лазерного принтера і де взяти гроші на черговий ремонт оргтехніки.

Заправка картриджів

Заправка картриджів у сервісному центрі

Заправити картридж для принтера можете в сервісному центрі citrin.com.ua, заправляють картриджі для принтерів, копірів, БФП різних видів та компаній-виробників. У їх компетенції як заправка лазерних картриджів (кольорових та монохромних) від провідних світових виробників, таких як Epson, Canon, HP, Xerox, Samsung, Brother та ін.

Заправка картриджів Epson

Заправка картриджів Epson мабуть одна з найскладніших і небезпечних для принтера. Справа в тому, що самі картриджі є резервуаром, наповненим чорнилом, а головка і друкарський механізм знаходяться в принтері, і при поломці замінювати їх просто немає сенсу, оскільки вони стоять майже як новий принтер. А ламається друкований механізм, як правило, саме коли відбувається заправка картриджів Epson неякісним чорнилом або в «кустарних» умовах.

Заправка картриджів HP

Заправка картриджів HP має деякі переваги в порівнянні з заправкою Epson, оскільки у них друкуюча голівка поєднана з резервуаром. Завдяки цьому при невдалій домашній заправці ви просто купуєте новий картридж, що все ж таки краще, ніж новий принтер. Хоча за професійного підходу подібні проблеми і не виникають.

Заправка картриджів Canon

Заправка картриджів Canon, мабуть, одна з найбезпечніших. Фахівці сервісного центру можуть поміняти не тільки чорнильницю (як у випадку картриджів Epson) або ще й друкувальну головку (як картриджів HP). Це забезпечує безпеку заправки картриджів (у разі невдачі його можна просто викинути і поставити новий) і економить гроші при купівлі фірмового чорнила. Якщо цікавить по-справжньому безпрограшний варіант, то заправка картриджів Canon саме те, що вам потрібно.

Ремонт принтерів у Києві

Якщо ж у вас зламався принтер через невдалу заправку, або, припустимо, каву на неї вилили (та чи мало буває ситуацій), кваліфіковані фахівці сервісу Citrin допоможуть повернути його до життя, пропонують високоякісний ремонт мфу та принтерів з гарантією. Звернувшись до них, можете сміливо розраховувати на найкращий ремонт принтерів у Києві.

Заправка картриджів лазерних принтерів у Києві

Ремонт та заправка картриджів які умови оплати?

Прайс на заправку картриджів та ремонт оргтехніки можете дізнатися на сайті. Компанія Цитрін може надати вам на вибір готівку (виключно в національній валюті) та безготівковий спосіб оплати, на підтвердження видадуть вам товарний чек. Для юридичних осіб надають всі необхідні документи разом з товаром.

Ремонт офісної техніки це саме той випадок, коли заощаджувати не рекомендується. Як показує практика, неправильне заправлення лазерних картриджів дуже часто закінчується поломкою. Замовивши послугу ремонт принтерів або заправка картриджів у Citrin, можете бути впевнені, що ваша техніка знаходиться в надійних руках.

0 Комментариев