Загублений, але не забутий: історія про зайчика, який мандрував Укрзалізницею

news

Доброта не знає кордонів: Укрзалізниця дарує хлопчику нового друга

Ярослав із Запоріжжя пережив справжню драму, коли загубив у потязі “Кам’янець-Подільський – Львів” свого улюбленого зайчика. Мама хлопчика, Наталя Красота, звернулася до соціальних мереж за допомогою, адже іграшка для Ярослава була більше, ніж просто річчю.

Читайте також Вінчання в 2024 році: календар, сприятливі дати та обмеження 

На жаль, знайти загубленого зайчика так і не вдалося. Проте небайдужі працівники Укрзалізниці не лишили хлопчика без подарунка. Вони надіслали Ярославу нового плюшевого зайчика, додавши до нього зворушливу листівку.

Ми зустріли твого Зайчика в одному з наших вагонів. Уявляєш, він вирішив помандрувати залізницею! Тоді ми випили з ним чаю і вмовили повернутися до Ярослава і розповісти про свої пригоди. Не дивуйся, що він виглядає трішки інакше. Подорожі змінюють людей, а зайчиків – і поготів. Але всі зміни на краще. Тримай міцно тих, кого любиш!”, – йшлося у посланні.

Наталя щиро подякувала Укрзалізниці за їхню доброту та щирість. “Я щиро рада, що ми загубили того зайця. Він конвертувався в щось набагато більше і потужніше. Це однозначно вартувало того”, – написала вона.

Ця зворушлива історія про втрату та несподіване набуття ще раз підкреслює людяність та чуйність працівників Укрзалізниці. Вони не лише дбають про комфорт пасажирів, але й готові йти назустріч маленьким мандрівникам та їхнім пухнастим друзям.

Читайте також Православний календар 2024 року: головні свята, пости та поминальні дні

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев