За минулий тиждень рятувальники загасили більше півсотні пожеж [ВІДЕО]

news

У період 15-21 жовтня надзвичайниви ліквідували 51 пожежу, 13 з яких – на торфовищах Під час гасіння пожеж врятували людину.

Напруженою в області залишалася ситуація, пов’язана зі спалюванням сухої рослинності. Як наслідок необережного поводження громадян з вогнем – поширення горіння на торфовища.

Триває гасіння пожежі на торфовищі поблизу села Серхів Маневицького району. На місці події працює зведений загін рятувальників чисельністю понад 30 осіб. До гасіння пожежі долучилися також працівники місцевого лісгоспу та підприємства «Волиньторф». Станом на 22 жовтня ліквідовано 4,7 гектара, триває гасіння на площі 3,3 гектара.

Триває також гасіння пожежі на торфовищі поблизу села Віл Любешівського району. Погашено 0,1 га, залишилося 0,9 га.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час господарювання на відкритих територіях: не випалювати суху рослинність, не розкладати багаття у невстановлених місцях, зокрема на площах, що межують з торфовищами. До громадян, які спричинили виникнення цих пожеж чи то з необережності, чи зумисно здійснили підпал сухої рослинності, будуть вжиті заходи адміністративного впливу.

Автор статті: Закордонець Тетяна

0 Комментариев