З ФК “Волинь” знімуть ще 12 очок

news

Найближчими днями «Волинь» вдруге за сезон покарають зняттям 12 очок за невиконання рішень Лозанського спортивного арбітражу щодо виплати заборгованостей своїм колишнім футболістам. Мова цього разу про Максима Старцева, Сергія Пилипчука, Петера Занєва та Валентина Ілієва.

Про це повідомляє «SportArena».

ФФУ застосує штрафні санкції, якщо не станеться дива, і ТОВ «Волинь» не почне виплачувати борги. Отже із 25 набраних восени очок у команди залишиться всього три пункти, і вона ділитиме останню сходинку із запорізьким «Металургом». Цікаво, що й це покарання може бути не останнім. Лучан ще можуть позбавити очок протягом сезону.

У той же час такі заходи і навіть пониження у класі не знімуть з лучан боргового зашморгу. Тому, за нашими даними, все активніше розглядається варіант банкрутства ФК «Волинь». З високою імовірністю можна стверджувати, що наступний сезон лучани почнуть з другої ліги. Новий клуб носитиме назву «Лучеськ» (а не «Торпедо», як повідомлялося раніше), у ньому виступатимуть свої вихованці.

Але поки що слід дограти ще нинішній сезон. Станом на першу половину лютого у ФК «Волинь» почали накопичуватися нові борги борги, частину з них вдалося погасити завдяки трансферу Флорентіна Матея до Рієки.

0 Комментариев