З 1 жовтня в Україні запрацює митний безвіз

news

Україна ще на один щабель просунулася на шляху до Євроінтеграції. Приєднання до міжнародних митних конвенцій, це серйозний крок на державному рівні, та нові можливості для українського бізнесу. 

 З 1 жовтня Україна розпочинає міжнародне застосування митних Конвенцій, – Рада асоціації Україна – ЄС.

5 вересня 2022 року українська делегація на чолі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем взяла участь у пленарному 8-му засіданні Ради асоціації Україна – ЄС у Брюсселі.

Під час засідання було оголошено важливе історичне для України рішення про можливість приєднання до міжнародних митних конвенцій з 1 жовтня цього року, завдяки чому запрацює так званий “митний безвіз”.

 «Нарешті можна привітати всіх причетних до цієї визначної події – менше, ніж через місяць в Україні розпочнеться міжнародне застосування системи спільного транзиту. 

Митниця отримає можливість обміну інформацією з колегами із 35 країн, що сприятиме об’єктивності митних формальностей. А вітчизняний бізнес користуватиметься перевагами спрощеного декларування товарів і пришвидшення їх митного оформлення. Українська митниця до цього готова – персонал навчено, програмне забезпечення адаптовано, з іншими країнами-учасницями відпрацьовано можливі сценарії. Загалом же приєднання України до системи спільного транзиту розглядається як важливий крок до майбутнього повноправного членства в ЄС», – вважає заступник Голови Держмитслужби Владислав Суворов.

За інформацією: Державної митної служби України 

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев