Європу паралізувала несподівана зима

news

Європу паралізувала несподівана зима: будинки знеструмлено, на трасах – транспортний колапс.

Поки Україна ще насолоджується осінньою прохолодою, зима несподівано вже прийшла в кілька країн Європи. Через потужний снігопад знеструмлено будинки, а на трасах – транспортний колапс.

Несподівані снігопади стали причиною транспортного колапсу на дорогах та залізницях Європи. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Через потужний снігопад потерпають країни від Англії до Австрії. Найбільше від приходу ранньої зими постраждала Франція. Важкий мокрий сніг покривалом налипнув на дроти, влаштувавши транспортний колапс та знеструмив близько 300 тисяч будинків. На залізниці у Франції призупинено рух на кількох напрямках поблизу Гренобля.

Прогноз погоди на грудень, фото: narodna-prada.ua
В Австрії через снігопад ускладнено рух дорогами і автобанами. В деяких регіонах за останню добу випало від 20 до 70 см снігу. На високогір’ях намело до метра снігу. І лижники взялись за улюблену справу.

Прогноз погоди на грудень, фото: pixabay

Північну частину Словенії також окутав сніг. Водії були змушені терміново міняти літню гуму на зимову. На розчистку доріг вийшла спеціальна снігоприбиральна техніка. Служба безпеки дорожнього руху і поліція працюють в посиленому режимі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*