Який вибрати найкращий бюджетний смартфон у 2022 році?

news

Насамперед слід відкинути усі упередження щодо того, що китайська продукція відрізняється низькою якістю та недовговічністю. Сьогодні ситуація сильно змінилася порівняно зі станом речей десятирічної давності. 

Багато китайських виробників мобільних пристроїв за якістю своєї продукції, анітрохи не поступаються таким всесвітньо відомим маркам, як LG або Samsung. Наприклад, будь-який смартфон Xiaomi завжди потрапляє в топ рейтингу сучасних гаджетів. Це може бути як бюджетний варіант, так і преміум-класа. Але сьогодні говоримо про бюджетники. 

Одним з найбільш важливих критеріїв вибору є оперативна пам’ять – цей параметр важливіший за вбудовану пам’ять, оскільки останню можна значно розширити завдяки встановленню флеш-накопичувача. Оперативна пам’ять разом із процесором забезпечує швидкодію пристрою. Оптимальним варіантом є 2 Гб – такий пристрій підійде як для ігор, так і простого серфінгу інтернетом.

У плані операційної системи особливо вибирати не доводиться – усі бюджетні моделі працюють на базі платформи Android. Зверніть увагу на акумулятор пристрою. Багато користувачів, віддаючи перевагу недорогим моделям, думають, що заряд буде витрачатися повільно внаслідок слабкішого процесора, екрана з низьким рівнем кольору, проте ця думка помилкова. Річ у тім, що батарея до пристрою підбирається залежно від функціональності моделі. Якщо смартфон має середні характеристики, то акумулятора ємністю 3000 мАч буде цілком достатньо. У випадку, коли користувачеві потрібно зробити термін служби пристрою без підзарядки якнайбільше, йому слід звертати увагу на моделі з акумулятором 4600 мАг і вище.

При складанні нашого рейтингу найкращих недорогих смартфонів року, ми спиралися насамперед на відгуки користувачів, а також враховували співвідношення ціни та якості пристрою. Тому тут ви не зможете знайти низькоякісні моделі. 

Найкращі бюджетні смартфони літа 2022 року

Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 10 Pro

Це модель від бренду Xiaomi має процесор Qualcomm Snapdragon 732G, діагональ дисплея  –  6,67 дюймів з частотою оновлення 120 Гц. Оперативна пам’ять від 6 Гб, а вбудована  –  128 Гб. Батарея 5020 мАг, швидка 33-ватна зарядка. 4 камери, основний модуль  –  64 мегапікселі. Немає підтримки 5G. 

Цей смартфон цілком відповідає співвідношенню ціни та якості.

POCO X4 Pro 5G

POCO X4 Pro 5G

Ця модель від суббренду Xiaomi. Екран 6,67 дюймів, частота оновлення 120 Гц. Процесор Qualcomm Snapdragon 695. Батарея 5000 мАг, 67-ватна швидка зарядка. 4 камери, основний модуль  –  64 мегапікселі.

OnePlus Nord CE 2 Lite 5G

OnePlus Nord CE 2 Lite 5G

Процесор Qualcomm Snapdragon 695, батарея 5000 мАг, зарядка 33 Вт. Дисплей 6,59 дюймів з частотою оновлення 120 Гц. Три модулі камери, основана має модуль на 64 мегапікселі. Оперативна пам’ять від 8 Гб, а вдубована  –  128Гб.

Samsung Galaxy A33 5G

Samsung Galaxy A33 5G

Процесор Exynos 1280, батарея 5000 мАг, яка обмежена зарядкою у 25 Вт. Діагональ екрана  –  6,4 дюймів з частотою оновлення 90 Гц. Чотири модуля камери з основним на 48 мегапікселів.

0 Комментариев