Який генератор краще: бензиновий чи дизельний

news

Вам доведеться вибрати між бензиновим або дизельним генератором, якщо ви з нетерпінням чекаєте, щоб електрика у вашому приміщенні залишалася ввімкненою під час відключення електроенергії. Існують також інші варіанти палива, як-от природний газ або навіть сонячна енергія, але для середнього домовласника бензин або дизельне паливо зроблять свою справу, коли вам потрібна резервна енергія.

Отже, у цій статті ми розглянемо хто краще: бензинові генератори чи дизельні. І ви побачите різницю між бензиновими та дизельними генераторами.

Все про бензинові генератори

Двигуни, що працюють на бензині, змішують паливо й повітря в карбюраторі перед стисненням. Хоча бензин, як правило, є більш доступним джерелом палива, він менш економний, ніж дизельне паливо. З іншого боку, бензин збільшує портативність вашого генератора. Це означає, що ви можете взяти його з дому на будівельний майданчик або в кемпінг, щоб відпочити на вихідних. Генератор, що працює на бензині, потребує менше обслуговування та, як правило, є більш доступним у порівнянні з дизельним генератором. У той же час бензин легкозаймистий і має набагато коротший термін зберігання, ніж інші види палива.

Бензинові генератори ідеально підходять для невеликих робіт, оскільки ці системи працюють набагато тихіше, ніж системи з дизельним двигуном. Ви можете використовувати їх у тісному оточенні, не відволікаючись, наприклад, на місцевому фермерському ринку.

Все про дизельні генератори

Дизельне паливо є найменш займистим видом палива, а під час надзвичайних ситуацій або стихійних лих його легше контролювати, ніж бензин. Механізм дизель-генератора працює за рахунок підпалу палива методом стиснення. Паливо, тобто дизель, і повітря вводяться в двигун незалежно один від одного. Крім того, є стиснення повітря, завдяки якому ваш двигун працює ефективніше, використовуючи менше палива.

Багато років тому дизельні генератори, які ви можете знайти за посиланням https://e-altsest.com/ua/elektrogeneratory/generatory/dizelnye-generatory/, були відомі своєю шумністю. Однак завдяки останнім технологічним інноваціям багато дизельних генераторів тепер достатньо тихі, щоб працювати без перешкод. Тим, хто потребує додаткової потужності для важких завдань, інвестуйте в дизельну робочу конячку. Їхні двигуни сконструйовані для тривалої роботи під навантаженням і фактично працюють краще, коли працюють інтенсивніше, ніж при роботі з невеликим навантаженням. 

0 Комментариев