Які ракети розпочала використовувати Росія та як від них захистити українське небо: Юрій Ігнат

news

росія має сотні ракет Х-22, одна з яких нещодавно влучила у багатоквартирний будинок в Дніпрі, але Україна поки не має засобів для їх збиття, – речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Раніше вони були і на озброєнні України, але частину було передано росії як оплату боргів за газ, а іншу частину було утилізовано.

Збити ми зможемо такі ракети лише в тому випадку, коли партнери передадуть нам Patriot Pac 3 або SAMP/T, – розповів Ігнат.

Ще як один варіант захисту України від цих ракет.

Комплекси С-300 та С-400, якими росіяни обстрілюють Україну, потрібно знищувати на позиціях, звідки здійснюють пуски, – речник Командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

російська армія все частіше завдає ударів по наземних цілях ракетами С-300 та С-400. Це свідчить про те, що у рф “мало балістики”. Тому росіяни використовують потенціал С-300, яких багато на складах, бо рф сама їх виробляє. 

Натомість ракети С-400 є новим комплексом, яким росіяни дуже пишаються. Його дальність становить сотні кілометрів. Саме тому С-300 та С-400 є загрозою для України.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев