Які переваги мають електричні крісла-коляски для інвалідів

news

Крісло коляска електрична характеризується функціональністю та підвищеним рівнем безпеки. Засіб оснащений електродвигуном, тому користувачеві, щоб привести його в рух, не потрібно прикладати багато зусиль.

Це чудовий вибір для людей, які мають інвалідність, але готові жити активно, багато бувати на свіжому повітрі. А головне – робити це навіть самостійно, не очікуючи допомоги від рідних або доглядальниці.

На відміну виробу, що працює на механіці, вартість інвалідного візка з електроприводом дещо вища. Але такі цифри себе цілком виправдовують. Адже електричні конструкції мають суттєву кількість переваг:

  • Маневреність. Вона важлива під час пересування територією квартири, у натовпі, при несподіваних поворотах.
  • Простота керування. Управляти кріслом інвалідним з електроприводом може як доросла людина, так і маленький пасажир.
  • Дальність їзди. Показник залежить тільки від того, на яку дальність розрахована акумуляторна батарея. Але підзарядивши конструкцію можна їхати далі.
  • Прохідність. Залежно від моделі, засіб пересування буде без проблем пересуватись по паркету, ламінату, асфальту, гравію, а іноді навіть по бездоріжжю.
  • Швидкість. Інвалідний візок на електроприводі може пересуватись містом із  швидкістю 6-10 км за годину.

Кому підходять електричні візки

Купити крісло даного типу рекомендується в наступних випадках:

  • Пацієнт має ослаблені м’язи або порушену рухову функцію верху корпусу.
  • У хворого виявлені серйозні серцево-судинні захворювання.
  • Спостерігається деформація хребта або інші дефекти, тазостегнової частини, ніг та/або рук.
  • Людина позбавлена обох ніг.

На що фахівці радять звертати увагу, вибираючи електромодель

Купуючи той чи інший інвалідний візок з електроприводом, необхідно врахувати кілька суттєвих моментів.

Ширину сидіння

Засіб пересування може використовуватись людьми з різною комплектацією. Щоб правильно розрахувати ширину сидіння, необхідно виміряти стегна людини, яка буде користуватись кріслом, та до отриманого результату додати 5 см.

Тип коліс

Можуть мати задню вісь, передню або центральну. Також є вироби, оснащені чотирма провідними колесами. Залежно від місця експлуатації засобу, доведеться вибирати між суцільнолитими, пневматичними колесами та протекторами.

Додаткові можливості

Сучасні інвалідні візки з електроприводом для вулиці можуть бути укомплектовано ременем безпеки, системою проти перекидання, поворотниками, фарами, лічильником пройдених кілометрів, вертикалізатором,.

Типи виробів

Вартість інвалідної коляски електричної змінюється залежно від моделі. В інтернет-магазині OSD представлені такі види медичної техніки.

Активна

Спортивний виріб – чудовий варіант для людей, які до того, як втратили здібності ходити, жили насиченим життям. Завдяки активному кріслу інвалід може продовжувати займатися спортом, брати участь у марафонах, танцювати.

Посилена

Для пацієнтів, які мають надмірну вагу, призначені посилені крісла-каталки. Їх вантажопідйомність сягає 300 кг.

Складна

Інвалідний візок з електроприводом складаний має компактні габарити, зручний при перенесенні, транспортуванні та зберіганні. Конструкцію можна скласти до розмірів валізи.

Дитяча

Електричний інвалідний візок призначений для дітей з порушеннями опорно-рухової системи, у тому числі ДЦП. Така модель дозволяє малюку не лише пересуватися, але й жити повноцінним життям.

0 Комментариев