Які меблі у ванній кімнаті необхідні для комфортного життя

news

Меблі у ванній кімнаті повинні бути зручними, практичними і довговічними. Підвищена вологість негативно впливає на поверхню та фурнітуру, тому до їх вибору ставляться дуже уважно. Одночасно всі предмети інтер’єру повинні бути зручними і функціональними. Тому, найвигідніше придбати меблі у ванну на замовлення. Це можна зробити як під час ремонту, так і після цього.

Як виконати проект ванної

Щоб визначити, які меблі підійдуть до приміщення, визначають його габарити, виконують схематичну розстановку предметів. Для цього треба знати виміри шафок, пеналів, врахувати розміри умивальника, пральної машини та інше. І якщо розміри різних моделей пральних машин аналогічні, розміри меблів можуть відрізнятися.

Пересічним людям буває складно виконати самостійно планування і тут краще довіритися професіоналам. Фахівці компанії Меблі Про виготовляють меблі за індивідуальним замовленням, роботи виконуються комплексно:

  • майстри роблять необхідні виміри, будь то ванна чи будь-яка інша кімната у квартирі;
  • дизайнери готують проект з урахуванням планування та побажань власника приміщення;
  • майстри на виробництві виготовляють меблі, виконують їх встановлення.

Меблі у ванну на замовлення ідеально розташовуються в приміщенні, відрізняються високою якістю, дарують комфорт та затишок. Бажаючи перетворити ванну кімнату мешканці Києва та області можуть ознайомитись з прикладами виконаних робіт на офіційному сайті компанії Меблі Про – https://www.mebel-pro.com.ua/.

Які меблі повинні бути у ванній

Фахівці рекомендують замість класичної раковини для вмивання встановлювати вмивальник зі шафкою в нижній частині. В ній буде зручно розміщувати засоби для прання та прибирання.

За бажанням, раковину можна доповнити стійкою із дзеркалом та поличками для предметів гігієни. Таке компонування значно заощаджує місце і все необхідне буде під рукою.

Якщо не планується міняти раковину, її можна оформити стільницею, а в нижній частині вбудувати шафи. Вони можуть бути відкритими або з дверцятами. Якщо дозволяє місце в приміщенні, під стільницею можна встановити кошик для білизни, а поруч встановити один або кілька шаф-пеналів. Вони мають невелику ширину, при цьому їхня висота обмежується тільки стелею. Усередині пеналу можна встановити полички та висувні ящики.

У ванній кімнаті не обійтися без тумб і маленьких поличок, що дозволить завжди мати під рукою необхідні предмети.

Вибір матеріалу

Через високу вологість, при виготовленні меблів для ванної кімнати рекомендується використовувати:

  • МДФ – міцний та презентабельний матеріал, підходить для виготовлення стільниць, фасаду, корпусу шафок та пеналів;
  • ДСП – має доступну вартість, а для максимальної довговічності поверхню покривають водостійкою емаллю;
  • натуральне дерево – тверді породи масиву часто використовують при оформленні ванних кімнат, а щоб поверхня не втратила вигляд, її просочують спеціальним составом, безпечним для людини.

Виготовлені на замовлення меблі мають високу якість, вирізняються неповторним стилем, ідеально розміщуються, економлять вільний простір. Довіряючи ремонт професіоналам з досвідом, Ви гарантовано отримаєте бажаний результат, зможете протягом багатьох років насолоджуватися комфортом та затишком.

0 Комментариев