Як взяти авто в оренду в Кіпрі та не пошкодувати?

news

Кіпр – країна з приємним кліматом та гарними краєвидами. Влітку такий варіант підходить для відпочинку всією сім’єю чи мандрівнику, який хоче подорожувати наодинці. Нерідко українці подорожують зі своїми друзями. Як тільки з напрямком вирішено, далі потрібно організувати комфортні умови, бронь готелю чи орендувати авто на Кіпрі, яке знадобиться протягом усієї відпустки. Процедура доволі проста, тому побоюватися її не потрібно.

Кіпр зустрічає туристів: чим знаменита країна?

Між собою мандрівники часто називають Кіпр дивовижним. В країні існує безліч пляжів, які доступні всім туристам. Насолодою можна вважати і краєвиди, і надзвичайну культуру, яка буквально на кожному кроці.

Що подивитися на Кіпрі:

  • пам’ятки архітектури;
  • фортеці та монастирі;
  • національний парк;
  • амфітеатр.

Якщо ціль подорожувати по Кіпру, то автомобіль стане необхідністю. Звичайно, залишається варіант брати таксі чи подорожувати на автобусі, та це значно ускладнює життя. Муніципальний транспорт не підходить для великої сім’ї.

Оренда авто залишається доступною можливістю. Вона не настільки дорога, як може здатися на перший погляд. Також транспортний засіб дозволить зекономити на готелі, наприклад, якщо орендувати житло за містом. Так часто роблять українці та росіяни.

Оренда авто: основні критерії пошуку

Що стосується прокату легкового транспорту, то про нього потрібно подумати заздалегідь. Спочатку треба підібрати готель, купити авіаквитки, а потім домовлятися за оренду. Що дійсно вигідно, так сайти для пошуку житла часто підходять для підбору автомобіля на Кіпрі.

Для початку потрібно одразу вибрати регіон країни. Кіпр, як популярний туристичний напрямок, буквально населений великою кількістю компаній, які дають авто в оренду. Далі також потрібно використовувати строку пошуку та підібрати фільтри.

Що зазвичай знаходиться в основній частині:

  • місто чи регіон;
  • аеропорт прибуття – саме там можна забрати транспортний засіб;
  • дата;
  • приблизний час прибуття.

Далі запускається пошук і з’являються оптимальні варіанти. Серед них також вдасться проаналізувати авто, ціни чи умови від компанії.

Сайти пошуку, як Отпуск Тайм, пропонують дешеві та доступні варіанти. Не всі туристи можуть дозволити собі дорогі пропозиції по прокату машини.

Як взяти авто в оренду в Кіпрі?

Для швидкого пошуку транспортного засобу потрібно знати, які критерії важливі в першу чергу. Місткість – вимога, про яку не слід забувати. Вона потрібна для багажу всіх пасажирів, якщо подорожує ціла сім’я.

Другий важливий критерій – тип автомобіля. Від нього напряму залежить ціна за весь період. Строк оренди потрібно розраховувати від плану подорожі: можливо, на весь відпочинок транспортний засіб не потрібен.

Пункт видачі автомобіля вибирає клієнт, якщо є така можливість. Зазвичай вигідно брати транспорт одразу по прибуттю в аеропорті. Тоді вдасться зекономити навіть на трансфері. Варіант забрати авто біля готелю також розглядається.

Весь процес взяття на прокат машину займе мінімум часу, а дасть багато переваг під час подорожі по Кіпру. Витрати, як би не здавалось на перший погляд, не будуть настільки великими – вдасться навіть зекономити.

0 Комментариев