Як вивчити англійську для бізнесу: що необхідно знати

news

В умовах сучасності знання англійської мови є важливим для кожної людини, яка обіймає посаду в будь-якому бізнесі. В іншому випадку досягти великих успіхів буде непросто. Люди, які працюють у бізнес-сфері, щодня стикаються з англійською в будь-якому її прояві – будь то статті, книги, новини та ін. Розуміння мови відкриє рядовому співробітнику вражаючі перспективи кар’єрного зростання у вітчизняній чи закордонній компанії, а власнику власної справи – надасть нові можливості для бізнесу.

Коли потрібна англійська для бізнесу?

Англійська для бізнесу обов’язково стане в нагоді у випадках, з якими бізнесменам доводиться стикатися щодня:

  • Листування. Йдеться не лише про електронну пошту, а й про офіційні сторінки в соціальних мережах, де публікуються відповідні новини та реклама. Крім того, обов’язкова частина роботи бізнесмена – робоче листування з діловими партнерами і не лише. Знання структури ділових листів та доречне використання мови покаже співрозмовнику, що перед ним професіонал.
  • Ведення документації. Митні папери, виписки з валютних рахунків, договори із закордонними партнерами, інструкції до товару – вміння справлятися з цим самостійно сильно полегшує трудові будні.
  • Вивчення преси. Дозволяє завжди бути в курсі останніх новин, у тому числі фінансових, не чекаючи їхнього перекладу.
  • Робота за кордоном. Це може бути і відрядження на невеликий термін і постійна посада в закордонній компанії. У будь-якому випадку доведеться спілкуватися з партнерами віч-на-віч.

Особливості ділової англійської

Важливо враховувати, що до стандартного курсу вивчення бізнес-англійської мови не входить вивчення спеціалізованої лексики, що призначається для певних бізнес-сфер. У програмі є лише загальна лексика та діловий етикет для різних стандартних ситуацій.

Але в діловій англійській також дуже багато специфічних термінів та професійного жаргону. Тому для ознайомлення з ними потрібно підбирати спеціалізовані профільні курси. Однак її вивчення буде неможливим без загальних знань англійської.

Англійська мова для бізнесу передбачає спілкування у офіційно-діловому стилі. Але розпочинати його вивчення можна, досягнувши, по крайнього заходу, середнього рівня загального знання мови. Це дозволить уникати помилок у побудові пропозицій та інших деталях.

Який мінімум бізнес-англійської потрібно знати

У сучасних реаліях незнання англійської для бізнесмена означає слабкий розвиток його справи, а то й зовсім провал. Адже можливості у такому разі будуть дуже обмежені. Необхідний мінімум при вивченні ділової англійської: база спілкування у будь-якому форматі – усному чи письмовому. Потрібно вміти відповідати на запитання та підтримувати розмову на будь-яку тему, пов’язану з бізнесом. Щоб досягти хоч цього мінімуму, необхідно добре знати граматику, мати словниковий запас ділової лексики і, звичайно, регулярно практикуватися.

Як вибрати підходящий курс для вдосконалення навичок

Щоб успішно вивчити англійську для бізнесу, потрібно звернутися до фахівця за допомогою. Але як зробити вибір, про який не доведеться шкодувати? Кожен потенційний студент може мати свої критерії вибору, але в загальних рисах слід спиратися на такі пункти:

  • Відстань. Якщо хочеться вступити до мовної школи і ходити на заняття, важливо вибрати варіант, який знаходитиметься поблизу роботи або вдома. Якщо ж варіант далеко, варто розглянути варіант онлайн-занять.
  • Формування групи. Потрібно заздалегідь уточнити, щоб у групі були люди з приблизно однаковим рівнем знань. Перебуваючи на початковому рівні, некомфортно займатиметься з тими, хто вже досяг середнього, і навпаки.
  • Потрібний курс. Не варто наперед переоцінювати власні можливості. Правильним рішенням буде попросити про попереднє тестування, щоб уточнити – чи слід почати із загальних занять або можна приступати до ділової англійської.
  • Наявність пробного заняття. Дуже добре, якщо школа надає таку можливість. Абітурієнту важливо заздалегідь переконатися, що програма занять і сам викладач, за послуги якого доведеться надалі платити, підходять йому в усіх відношеннях. Це так зване ознайомлювальне заняття, тому може тривати за часом менше, ніж звичайно. Але цього буде достатньо, щоб зрозуміти, чи варто продовжувати пошуки, чи можна буде зупинитися на зробленому виборі. Крім того, пробні заняття – це відкрита демонстрація впевненості компанії у професіоналізмі вчителів та повага до майбутніх клієнтів.

Спираючись вже тільки на ці критерії, можна в короткий термін знайти відповідний варіант курсів і розпочати навчання. Отримані в результаті знання дозволять розпочати ведення бізнесу англійською. А це – гарантований успіх за рахунок розширення справи та обгортання нових корисних партнерів.

0 Комментариев