Як вибрати жіночий светр: правильна підготовка до зими

news

Якщо стовпчик термометра невблаганно поповз униз, це означає лише одне – настав час утеплюватися. І зовсім необов’язково надягати під куртку сорок одежок – для того, щоб не замерзнути в суворі зимові холоди, цілком достатньо гарного светра. Головна перевага цієї речі – в її універсальності: правильно обраний светр можна носити «і на бенкет, і у світ, і в добрі люди». Але як підібрати жіночий светр, щоб він не лише зігрівав, а й прикрашав? Достатньо знати кілька секретів, якими ми із задоволенням поділимося з вами у цій статті. А потім сміливо рушайте за посиланням https://25union.com.ua/ru/katalog/svytery/ та обирайте свій ідеальний теплий одяг.

Як підібрати светр по фігурі

Перше, що вам потрібно зробити – це об’єктивно оцінити переваги та недоліки власної фігури, не згущуючи фарби та не прикрашаючи дійсність. Зробили? Тепер можна переходити до основного – вибору фасону светра з урахуванням усіх особливостей вашої статури.

Щоб приховати широкі стегна, зверніть увагу на моделі довжиною трохи вище за лінію тазу. Хороше доповнення до светра такої довжини – укорочені рукави або комір-хомут. А ось вироби, які закінчуються на рівні стегон, краще не носити – вони вас візуально «обтяжать».

Якщо ваша особливість – широкі плечі та вузькі стегна, придивіться до довгих кардиганів або светрів, які вільно розходяться донизу. Глибокий V-подібний виріз, простий фасон, щільний матеріал і принт з вертикальною смужкою – додаткові «плюси» на користь варіанта, що сподобався. Уникайте светрів з об’ємним верхом – такий фасон на вашій фігурі виглядатиме не надто виграшно.

Хочете дізнатися, який светр вибрати, щоб замаскувати животик, що випирає? Дуже просто – довжина до середини стегна, укорочені рукави та вільний пояс. Також варто придивитися до кардигану з асиметричним кроєм, злегка розкльошені до низу. Убік доведеться відкласти надто короткі светри, вироби з горизонтальними лініями, а також варіанти з круглими принтами на грудях чи животі.

Візуально збільшити бюст допоможуть светри великої в’язки з яскравим малюнком у районі грудей, кардигани із запахом та завищеною талією, вироби із закритою горловиною, а також із неглибоким несиметричним або U-подібним вирізом.

Якщо ви – дівчина розміру plus size, при виборі светра відштовхуйтеся від кольору та фактури одягу. Бачите яскраво виражену фактуру (виразні візерунки, велика в’язка, товста нитка)? Значить, вибирайте колір якомога темніше, оскільки ті ж варіанти у світлому виконанні будуть вас повнити. Крім того, зробити силует витонченіше допоможуть принти з вертикальними смужками, великі V-подібні вирізи, трохи укорочені рукави, а також поєднання тканин, що розрізняються за фактурою.

Як вибрати светр

Найпростіший спосіб визначити приблизний розмір светра – виміряти обхват грудей та розділити отриману цифру навпіл. Наприклад, якщо обсяг ваших грудей – 92 сантиметри, варто придивитися до моделей 46-го розміру. Вийшов проміжний результат, що не відповідає жодному прийнятому розміру, наприклад, 94 сантиметри? Округліть його у велику сторону та зробіть вибір на користь виробів 48-го розміру.

Не забудьте про одну важливу умову: річ, що сподобалася, може мати припуск на посадку в залежності від фасону. Усього існує п’ять основних фасонів светрів: 

  • облягаючі,
  • обтягуючі, 
  • звичайні, 
  • вільні, 
  • об’ємні. 

І цифри, вказані на етикетці, можуть залежати від того, який светр вибрати. Тому про всяк випадок, набуваючи облягаючої або обтягуючої моделі, віднімайте від загальноприйнятих мірок 5-10 %, купуючи звичайний – додайте до отриманого значення приблизно 10 %, а доглядаючи вільні та об’ємні – плюсуйте до звичайного розміру 20-відсотковий припуск.

Тепер ви теж знаєте, як вибрати жіночий светр, і можете зустрічати зиму у теплому одязі!

0 Комментариев