Як вибрати магістральний фільтр?

news

Магістральний фільтр виступає вхідним щаблем у систему водоочищення квартири чи будинку. Магістральні фільтри потрібні для очищення вхідної води, будь то вода з природних джерел або водопровідних труб.

Залежно від якості вихідної води та вимог до якості чистої води фільтра для очистки води в системі можна розділити на фільтри «грубий» та «тонкий» очищення. Вони діляться на фільтри придатні для гарячої та холодної води, з промиванням, різною продуктивністю, різною мікронністю та багато чого ще.

Поради щодо підбору

  1. Перше, що варто розуміти при придбанні магістрального фільтра це якість води, яку ви хочете отримати, технічна вода, для побутових потреб або питна. Потім характеристики та якість вихідної води. Кількість вільного місця для встановлення. Зрештою, споживання води. Склавши ці питання, можна приблизно уявити, які елементи потрібні у вашій системі водоочищення. І підібрати їх у інтернет-магазині ECOSOFT https://ecosoft.ua/ua/magistralnye-filtry-gruboy-ochistki/.
  2. При покупці будь-якого фільтра перевірте, що в комплекті є все необхідне для монтажу та експлуатації: кронштейн, шурупи, ключ для колби, кільце ущільнювача і паспорт. Все це знадобиться на різних етапах експлуатації пристрою. Наприклад, при сервісі фільтра буде набагато простіше підібрати модель картриджа і розміри ущільнювачів, якщо ви знаєте модель пристрою, що обслуговується. Це стосується ключа для колби. Він відрізняється від моделі до моделі, а без нього важко відкрутити колбу фільтра.
  3. Не забувайте про обслуговування фільтра. Забитий картридж, сітка чи мішок помітно знижує продуктивність системи та загрожує її поломкою. Колба може луснути, змінний елемент перекоситися та втратити свої властивості. При виборі фільтра зверніть увагу на моделі зі скидником. Можливість скинути тиск сильно спрощує розкручування колби під час обслуговування.
  4. Пам’ятайте про акуратність, при монтажі пластмасове різьблення легко зірвати, а це призводить до непридатності весь корпус.
  5. При виборі фільтра на стояк холодного або гарячого водопостачання віддавайте переваги моделям з різьбленням латуни або вже вкрученими латунними ніпелями. Крім того, зверніть увагу на розміри приєднання, магістральні фільтри мають різні розміри приєднання. Деяким корпусам для заміни картриджа потрібна додаткова висота. На це теж варто звертати увагу при покупці, оскільки магістральні фільтри найчастіше встановлюються в обмеженому просторі.
  6. Хорошим рішенням буде набувати фільтри найпоширеніших стандартів. У такому випадку ви завжди зможете знайти відповідний змінний модуль.

Купуйте фільтри відомих марок у перевірених продавців. Економія на фільтрі може «вийти боком», якщо фільтр лусне, ви заллєте сусідів на кілька поверхів.

0 Комментариев