Як Володимир Гунчик зводить “кінці з кінцями”

news

Володимир Гунчик – мільйонер, який не живе на одну зарплату держчиновника, але бере в кредит твердопаливного котла!

Про це пише Волинська газета.

Заробітна плата голови облдержадміністрації Волині за січень 2016 р. становила 11444 грн 25 коп. Про це повідомили «Волинські новини» з посиланням на відповідь на запит від апарату облдержадміністрації, наданий у розпорядження «Українських новин».

Видання «Depo. Львів» розшифрувало, з чого складаються січневі трудові доходи Володимира Гунчика в розмірі 11444 грн 25 коп.

Отже, посадовий оклад  голови облдержадміністрації – 6225 грн 00 коп. Надбавки за ранг державного службовця, за особливий характер і інтенсивність роботи, у зв’язку з роботою, що передбачає доступ до державної таємниці, за вислугу років становили 5219 грн 25 коп.

Журналісти також деталізували рівень доходів Володимира Гунчика в 2014 р. Він задекларував  1 млн 660 тис. 850 грн.

Щоправда, це не завадило мільйонерові на державній посаді на початку минулого року економити буквально на всьому і навіть систему опалення модернізувати у власному особняку за рахунок… державної підтримки.

Громадськість тоді «ощасливили» сенсаційною новиною: «Володимир Гунчик вирішив подати приклад волинянам і взяв у кредит твердопаливний котел. Він нагадав, що цього року держава дає людям можливість отримати пільги на заходи з енергоефективності…. Похвалився, що що взяв твердопаливний котел у кредит. Так, сума кредиту в Ощадбанку становить 44 тисячі гривень. Кредит він взяв на три роки під 24% річних. 10 тисяч банк уже повернув назад за програмою пільгового кредитування».

Зрозуміло, що за січневу зарплату нового твердопаливного котла в кредит навіть голові облдержадміністрації не дадуть. Що таке сьогодні 11444 грн? За такі гроші люди рівня перших осіб області навіть на роботу ходити не будуть…

Часткове підтвердження цьому –  заява новообраного голови облради Ігоря Палиці.  Маючи достатньо засобів для існування, він публічно відмовився отримувати зарплату, чим зекономив для області значну суму коштів. І в кредит твердопаливних котел з допомогою державної підтримки заходів із енергоощадності він теж не бере…

Але один за невеликі гроші, а другий узагалі безплатно, на роботу таки ходять. Один на другий поверх, а другий на третій однієї і тієї ж адмінбудівлі.

0 Комментариев