Як укріпити берег річки?

news

Багато людей мріють про те, щоб мати дачу або заміський будинок на березі річки або озера, адже це так чудово – мати можливість насолодитися прохолодою води в спекотний день або влаштувати барбекю з друзями в мальовничому місці. Однак, щоб сповна насолодитися перевагами такого розміщення житлової нерухомості, варто подумати, що укріпити берег річки.

Адже обмивання берега згодом не лише вплине на естетику, а й збільшує ризик руйнування будинку та погіршення якості ґрунту на ділянці (якщо вчасно не зробити зміцнення берега річки, то доведеться забути про врожай).

Найчастішими причинами руйнування берега є:

  • сильний перебіг річки;
  • різка зміна рівня річки;
  • зміна рівня ґрунтових вод;
  • особливості ґрунту (слабостійкі та нестійкі ґрунти руйнівній силі води берега чинити опір довго не можуть, тому краще не затягувати з вирішенням даного питання на своїй ділянці);
  • нахил схилу берега понад 60 градусів;
  • на вершині схилу є великі будівлі (вони можуть чинити тиск на ґрунт і спричиняти обмивання берегової лінії).

Варто відзначити, що обмивання берега властиве як штучним, так і природним водойм. Зміцнення берегів – це комплекс заходів, метою яких є:

  • захист дна річки від мулу;
  • збереження розмірів ділянки (кордонів лінії берега);
  • збереження привабливості ландшафтного дизайну берегової лінії та ін.

Щоб впоратися з цим завданням власникам заміської нерухомості найкраще звернутися до компанії Liftdlyakaterov, яка має досвід надання послуг у цій ніші та гарну репутацію. Замовити послугу зміцнення берегів можна на сайті компанії. Пропонують найкращі умови співпраці, в тому числі доступну вартість.

укріплення берега річки

Чому для укріплення берега найкраще звернутися до фахівців?

Самостійно проводити роботи із зміцнення берега не варто, на це знадобиться багато часу, сил і при цьому зовсім не факт, що метод укріплення буде обраний правильно. Сьогодні укріплення берега річки здійснюється бетоном, дубом, габіонами, шпоном ПВХ і не лише. Кожен спосіб має свої переваги, так і недоліки, і тому при виборі варто орієнтуватися на кліматичні умови місцевості, де потрібно зміцнення берегової лінії, властивості грунту і т.д. Розібратися в методах та оцінити перспективу використання під силу лише професіоналам. Слід зазначити, що найчастіше використовуються дубові палі. Однак у кожному разі потрібний індивідуальний підхід.

Компанія Liftdlyakaterov – це про якісні матеріали для роботи, високий рівень професіоналізму співробітників, а також сучасні методи роботи, ефективність яких не викликає сумнівів. Звернення до фахівців дозволить гармонійно облаштувати прибережну територію, захистити свій будинок і при цьому уникнути додаткових витрат та інших непередбачених ситуацій.

0 Комментариев