Як розвивати туризм в громади розповіли фахівці “U-LEAD з Європою”

news

Перші кроки для розвитку туризму в громаді. Передовсім – це сплата туристичного збору.

Про це інформує регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Громади повинні працювати над тим, щоб підвищити надходження цього збору. Також варто виокремити найкращі 10 туристичних місць в громаді, цю інформацію слід розмістити поблизу зупинок автобусів, розповісти у школах, а у місцевих бібліотеках слід зробити внутрішні музеї громади, працівники яких теж будуть обізнані з туристичною інформацією. Потрібно скласти графік сезонності, тобто, того, що можна побачити в громаді у різні пори року.

Громаду у туристичній сфері варто просувати у соціальних мережах, а для туристів необхідно забезпечити потужну точку доступу до Wi-Fi. На сайті громади має з’явитися інформація як туди дістатися, який транспорт є транзитним тощо.

 

Також потрібно створити туристичний паспорт громади, який має бути дієвим документом, а не щоб поставити його на поличку. Туристи мають дізнатися з нього, де можна поїсти та переночувати в громаді, які атракції є, які виробники влаштовують дегустації тощо. Можна потурбуватися і про молодіжний хаб, щоб його лідери допомагали розвивати туризм.

 

А до організації заходів слід підходити як до проєктів. Важливими є культурна складова, захист місцевої природи, спортивні елементи. А ось дату проведення заходу слід обирати, враховуючи можливі збіги з фестивалями в інших громадах.

 

Довідково:

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

0 Комментариев