Як російська пропаганда відреагувала на звернення Пугачової зарахувати її до інагентів

news

Алла Пугачова, це символ радянської естради. Мільйони шанувальників, незліченна кількість концертів, вона була голосом усіх радянських жінок. 

Проте її кар’єра не розпалася разом з СССР, а до недавнього часу співачка вела активну артистичну діяльність. Примадонна є образом російської естради, її голос чують за її життям активно слідкують мільйони прихильників. 

Від початку російської агресії до України, співачка не висловлювала своєї позиції. Проте це активно робив її чоловік Максим Галкін, він публікував антивоєнні публікації в соцмережах, засуджував дії Кремля та висловлював співчуття українцям. Днями російська влада віднесла пародиста до інагентів.

Алла Пугачова кілька днів витримала паузу, та публічно підтримала чоловіка попросивши Мін’юст Росії зарахувати до інагентів її також.

Співачка зазначила, що підтримує позицію чоловіка, та так як і він бажає батьківщині процвітання, свободи слова та мирного життя. Також вона вказала що бажає припинення загибелі російських солдат за примарні цілі та політичного курсу, який робить її країну вигнанкою та робити життя її громадян важчим. 

Федеральні канали звісно не могли зовсім пропустити цю заяву артистки, але відреагували однобоко. Вказавши лише те, що вона підтримала Максима та попросилася в інагенти услід за чоловіком, а другу частину звернення замовчали. У вечірній сводці новин про Примадонну взагалі забули. 

Також заяву співачки відмовився коментувати офіційний Кремль.

В мережі це звернення назвали кінцем путінського режиму. “Мільйон троянд проти сил зла”, так охарактеризували позицію Алли Борисівни.

Да нехай буде так! Нехай добро обов’язково переможе зло. 

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев